Далі розповімо про види даного матеріалу.

  • Металочерепиця «Класик». Легкість монтажу цього виду обумовлена ​​прямолінійністю її форми. Елегантна і довговічна, вона оптимально підходить для низьких схилів дахів. Завдяки передовому методу кріплення, монтується швидко, просто і легко, без використання спеціальних інструментів.
  • Металочерепиця Каскад. Струнка, стильна і вишукана покрівля, що відрізняється оригінальним малюнком, що нагадує плитку шоколаду. «Каскад» – найбільш економічний профіль, має велику корисною площею, і маленьким коефіцієнтом нахлеста. Кількість відходів при її монтажі – мінімально. Стиків утворюється небагато, і в їхніх місцях передбачені капілярні пази, що гарантують герметичність покрівлі.
  • Металочерепиця «Монтеррей». Класичне стильове рішення покрівлі з металочерепиці. Найбільш повно імітує малюнок натуральної черепиці. У конструкції металочерепиці передбачений спеціальний отпрофілірованний кишеню, службовець метою приховати видимий стик при нахлестка листів. Також забезпечено захист від протікання наявністю конденсатних канавок по краю листа. Якість і надійність покрівлі – на вищому рівні!
  • Металочерепиця «Банга». Основна її відмінність від інших видів – збільшена висота гофри. Це збільшує несучу навантаження, яку здатна нести покрівлю та надає ексклюзивний архітектурний вигляд. Витримує суттєві снігові навантаження, що робить її затребуваною в регіонах, що мають таку особливість клімату. І це далеко не повний перелік видів металочерепиці, існуючих на ринку.
  • Широко представлені зразки як вітчизняного, так і імпортного виробництва. «Іспанська дюна», «Раніла», «Таккотта», і багато інших. Цими покрівлями ви будете приємно здивовані.

І слід пам’ятати, що тільки серйозний підхід до вибору, облік всіх побажань і умов експлуатації, грамотний і якісний монтаж: – все це в сукупності дозволить в повній мірі насолоджуватися покрівлею з металочерепиці.