Кожному власнику квартири хочеться, щоб його житло було максимально комфортним і виглядало сучасно.

З цієї причини багато і затівають перепланування житла, переносячи існуючі або споруджуючи додаткові перегородки, прикрашаючи інтер’єр різними нішами, меблями для ванної, колонами, арками та іншої естетичної атрибутикою.

Але, починати будь-яку переробку в квартирі найправильніше з змін у ванній кімнаті.

Виходячи із задуманого та особистих уподобань, це, як правило, малогабаритне приміщення, може зажадати серйозного перебудови включаючи розширення його меж.

По крайней мере, ванну можна просто перепланувати, розмістивши по-новому сантехніку, купити рушникосушки марио і інші атрибути цього приміщення.

Отже, перше, що потрібно зробити, це вирішити, який хотілося б отримати в результаті ремонту у ванній результат. Варіантів тут кілька.

Можна залишити все без серйозних змін, тобто, обмежитися заміною наявної ванни на звичайну акрилову, і замінити раковину, стару сантехніку на нові, більш сучасні.

В такому випадку в приміщенні ванною можна буде обмежитися лише косметичним ремонтом, додавши потрібні аксесуари і, при наявності вільного місця, – предмети меблів.

Можна скористатися варіантом з найбільш сучасних пропозицій, наявних в магазинах сантехніки, наприклад, придбати і встановити джакузі.

Сьогодні все більше людей віддають перевагу установці гідромасажних ванн, оскільки водний масаж дозволяє зняти напругу після складного дня і допомагає підтримувати організм в тонусі.

Установка гідромасажної ванни в деяких випадках може зажадати певного перебудови приміщення ванної кімнати.

Але, багато видів моделей кабін досить компактні, і тому досить просто можуть вміститися в стандартні розміри звичайної ванної кімнати практично будь-якої квартири.

Коли ж в пріоритеті бажання зробити так, щоб в приміщенні ванною вмістилося якомога більше потрібних предметів, наприклад, пральна машина-автомат, шафка, тумбочка для білизни, варто задуматися про заміну ванною на душову кабіну.

Малогабаритна душова кабіна буде займати приблизно половину площі колишньої ванни.

Задоволення ж від отримання водних процедур в такій альтернативі не постраждає.

До придбання душової кабіни необхідно вирішити, який саме варіант її виконання хотілося б придбати.

Суть в тому, що моделі душових кабін європейського виробництва більш функціональні і, відповідно, – дороги.

У тих випадках, коли очікування пов’язані з чимось незвичайним, слід вибирати більш функціональну кабіну.

У ній може бути і парогенератор, і гідромассажёр, і інгалятор. У таких моделях можуть бути навіть пристрої арома-і звукотерапії.

Природно, що і коштувати все це буде дорожче.

Зате в кабіні подібного класу можна буде і помитися, і, не виходячи з дому, попаритися, розслабити тіло, і полікуватися від різних недуг.

Якщо ж в кабіні цікавить лише наявність душа, то буде достатньо придбати звичайний дешевий варіант.

Коли головне надбання – новенька ванна або душова кабіна, є в наявності і встановлена, а також змонтована вся інша сантехніка, справа за малим: придбати додаткові аксесуари.

Вони допоможуть зробити атмосферу у ванній ще більш комфортною, і завдяки їм перебування в такому важливому для кожного приміщенні буде особливо приємним.