Стільці в інтер’єрі це одна з найголовніших конструкцій домашніх меблів. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність стільців, що підійде під різні напрямки інтер’єру. Великий попит останнім часом мають комфортні стільці з масиву дерева.

Дані стільці користуються великою популярністю, тому що меблі з масиву дерева займають далеко не останнє місце в сучасних інтер’єрах. Стільці з масиву дерева наповнюють інтер’єр незвичайним колоритом, а також перетворюють вигляд кімнати і роблять її затишніше. У плані дизайну масив дерева доречний для різних видів інтер’єрів, і такі стільці підійдуть як у квартири, так і в приватні будинки.

Ось основні переваги стільців із масиву дерева:

  1. Екологічність. Дуже важливий критерій, особливо для тих, хто проживає у складі великої родини.
  2. Міцність та довговічність. Деревина є одним з найякісніших будівельних матеріалів, тому даний матеріал не зношується і має тривалий термін експлуатації.
  3. Високий рівень комфорту. На таких стільцях дуже зручно сидіти, ваша спина завжди буде прямою, що дуже корисно для здоров’я.
  4. Сьогодні існує величезний вибір форми стільців з масиву дерева, моделі мають різні відтінки і текстури. Найчастіше для виготовлення стільців із масиву дерева використовують березу, сосну чи бук.
  5. Простота догляду. За стільцями з масиву дерева легко доглядати, досить протерти їх сухою тканиною або покрити спеціальним захисним лаком.