Навряд чи хоча б один інтер’єр сьогодні можна уявити без дзеркала. Дзеркала є практично в кожній квартирі. Однак, для гармонійного вписування дзеркала настійно рекомендується використовувати багет.

У даній публікації розповімо про те, як слід здійснювати вибір багета. Сьогодні профільні майстерні можуть надати такі матеріали для створення багета:

  • дерево;
  • пластик;
  • алюміній.

До слова сказати, дерево є найбільш поширеним матеріалом. Дерево при правильній стилістичній обробці може бути інтегровано практично в будь-який інтер’єр.

При цьому ніхто не забороняє використовувати дорогі породи дерева для виробництва паркету. Рекомендується звертати особливу увагу при виборі багета на глибину вставки дзеркала. Чим більше вона буде, тим надійніше кріпиться дзеркало.

Основні переваги пластика полягають в його пластичності. Але разом з тим, пластичність є і негативною його стороною. Це означає, що в пластиковий багет не вийде встановити по-справжньому велике дзеркало.

Використання алюмінієвих багетів

У переважній більшості випадків подібний матеріал використовується для інтеграції дзеркала в інтер’єр в стилі «хайтек». При цьому немає необхідності створювати широку рамку.

Справа в тому, що алюміній значно міцніше всіх вищезазначених матеріалів. Він без проблем витримає будь-яке дзеркало. Головне – якісне закріплення на стіні.

У разі, якщо Ви не можете знайти необхідний дизайн або якість матеріалів Вас не влаштовує, Ви завжди можете звернутися в багетну майстерню.

Фахівці можуть виготовити раму практично для всього за наданими фотографій або ескізами. Причому навіть різьблений багет виявиться вельми привабливим за ціною.

Справа в тому, що сьогодні різання по дереву не виконується вручну. Для цього використовуються спеціалізовані верстати. Якість роботи в результаті не погіршився, але ціна стала значно менше.