На даний момент, багато людей стали переходити на пластикові вікна, що іноді викликає подив у власників натурального дерева.

Велика кількість людей говорять, що пластикові вікна шкідливі і не можуть виконувати свої функції з тим же якістю, що і дерев’яні вікна. Чи так це? Насправді, безліч міфів про пластикові вікна тягнутися ще з того періоду, коли вони тільки почали з’являтися. На той момент, пластик був трохи з іншим складом і володів особливістю окислюватися при контакті з потом з рук. У більшості випадків, старі вікна мають дивний жовтуватий колір, який і є продуктом окислення. Це не розкладання, а звичайна зміна кольору. Якщо зняти менш міліметра поверхні пластика, він буде таким же білим, як і до цього. Та й вартість на пластикові вікна, на даний момент, вкрай прийнятні, що досить зручно.

Якщо ви хочете придбати якісні пластикові вікна, то вам варто звертатися до якісних виробникам. У більшості випадків, неякісні виробники відрізняються поганий збіркою, нещільним притисненням і величезною кількістю інших проблем.

Розберемося в структурі дерев’яних і пластикових вікон. Дерево – матеріал волокнистий. Він має властивість вбирати воду, при який волокна розпухають і втрачають свою стару форму. Після висихання дерево стає пухким. Утворюються тріщини, іноді до сантиметра, в товщі. Таким чином, ми отримуємо неробочі, незручні, пропускають повітря, вікна, що вкрай незручно. Пластик же, матеріал щільний, що не володіє порами. Це зручно, так як ніякий вітер не зможе просочиться.

Дерево також має властивість руйнуватися. Це пов’язано з тим, що воно починає, з часом, гнити. Це робить їх менш стійкими і не дає можливості нормально працювати. Пластик же, як відомо, практично не гниє. А точніше, розкладається він вкрай довго. Ви можете придбати їх на сайті за посиланням. Пластикові вікна відмінно показують себе в будь-якому середовищі. Вони не випускають в атмосферу шкідливі речовини і різні канцерогени, незважаючи на те, що багато хто так думає і доводять.