Досить часто в житті людей зустрічається житло, в якому є кухня з маленьким простором. Як правило, такі кухні через свої розміри не дають своїм господарям почувати себе комфортно.

Наявність вікна в кімнаті займає так само не маленький простір, що так само дає утруднення в оформленні. Створити комфортні умови у вашій кухні ви можете самі або за допомогою досвідчених фахівців (дизайнерів). Як не дивно, але саме вікно грає, мало ні найважливішу роль в оформлення. Планування і установка кухонних меблів так само залежить від нього.

Головним пріоритетом в оформленні кухні є освітлення. Якщо ваша кімната не дуже світла, то вам варто підбирати шпалери більш світлих тонів, відповідно до цього і підбирати меблі. Найбільш виграшними відтінками в вашій кухні стануть: білий, бежевий, кава з молоком, світло – оливковий, пісочний, персиковий.

За бажанням можливо додати не великі елементи яскравих кольорів наприклад (дрібний малюнок на шпалерах, фото шпалери, панель на стіні біля обіднього столу, і інші).

Збільшивши простір в кімнаті можна за допомогою знесення перегородки між кухнею і вітальнею. Тільки для цього вам знадобитися дозвіл вищестоящих служб. У разі, коли знос не можливий, рекомендується:

  • використання вбудованої техніки;
  • приховування кухонної фурнітури;
  • візуально збільшити простір за допомогою освітлення.

Вибору стилю, безумовно, залежить тільки від вас. Найпоширенішими напрямками в оформленні кухонь є:

  • кантрі стиль;
  • модерн;
  • хай тек;
  • еклектика;
  • класика.

Для маленької кухні меблі найкраще робити під замовлення, а не купувати в готовому вигляді, так як вам важливий кожен сантиметр вашого приміщення. Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення кухонних меблів є – МДФ. Але, з огляду на, те, що ви меблі замовляєте під себе, ви так само можете і вибрати потрібний саме для вас матеріал.

Завершальними елементами в інтер’єрі стануть різні вази з квітами і фруктами, незвичайні статуетки, а так само добре підібрані тюль і штори. Але варто взяти на замітку, що великі і масивні штори будуть візуально зменшувати простір.