Міжкімнатні двері – дуже важливий функціональний елемент для будівель будь-якого типу.

Вони повинні бути міцними, витривалими, не пропускати стороннього шуму і захищати від протягів. На сьогоднішній день асортимент міжкімнатних дверей дуже великий. Вони відрізняються за матеріалом, з якого виготовляються, з вигляду – можуть бути глухими або з використанням скляних вставок і, природно, по міцності.

Міжкімнатні двері для держустанов значно відрізняються від тих, які ви можете встановити у власному будинку. Їх особливість в тому, що за один день ними буде користуватися безліч людей, а значить, вони повинні бути досить зносостійкими. Для державних установ, найчастіше, вибирають глухі і стилістично нейтральні варіанти міжкімнатних дверей. Вони повинні бути виконані в строгому дизайні, скляні або будь-які інші вставки використовуються досить-таки рідко.

Для держустанов міжкімнатні двері повинні бути виготовлені з високоміцних матеріалів, які не зношуються протягом довгих років. Найпопулярнішими в таких закладах є двері ПВХ, або ламіновані. Двері, виготовлені з ПВХ, відрізняються особливою міцністю. Вони можуть прослужити більше десяти років, не втрачаючи свій зовнішній вигляд і працездатність. Такі двері є повністю герметичними і звукоізольованими. Міжкімнатні двері з ПВХ не реагують на зміни температури та вологості повітря, витривалі до постійних навантажень. Такі двері є екологічною і не несе загрози здоров’ю людей. Подібні двері відрізняються невисокою вартістю, але при цьому служать довгі роки.

Ламіновані являють собою лист пористого ДСП або картонні стільники, покриті зверху плівкою або пластиком. Такі двері не пропускають шум і тепло. Вони досить легкі, але при цьому, міцні, здатні витримувати великі навантаження. Ламіновані двері невибагливі в догляді і досить прості у використанні. Їх відмінною рисою також є невисока вартість.

Популярними в держустановах стають також екошпон. Сам екошпон являє собою плівку, якою покриваються двері. Він екологічно чистий і безпечний для здоров’я. Ця плівка може імітувати зовнішній вигляд будь-якого дерева і виглядає досить презентабельно. Двері екошпон зносостійкі і прості у використанні. Вони стійкі до механічних пошкоджень і постійних навантажень. Двері екошпон є недорогими, з-за чого також почали застосовуватися в державних установах.

З якого матеріалу б не були виготовлені міжкімнатні двері для держустанов – в першу чергу вони повинні бути досить міцними і не міняти своїх властивостей при частому використанні. Наведені приклади дверей мають відмінні експлуатаційні характеристики і відмінно підходять для державних установ.