У статті будуть розглянуті кілька варіантів дизайну довгої кухні. За площею буде розглянута кухня середніх розмірів, так як у більшості людей саме такий розмір кухні.

Всі кухні можна умовно розділити на 2 групи. У першому випадку вікно виходить на вулицю, у другому випадку вікно виходить на балкон. Для того щоб дизайн їдальні вийшов більш витончений, ми пропонуємо вам рішення по кожному виду груп. У першому випадку ми вам рекомендуємо поставити вітражне вікно, тобто вікно на всю стіну, повірте, це виглядає дуже вражаюче.

У другому випадку ми пропонуємо збільшити площу їдальнею за рахунок балкона. У тих квартирах, де кухонні вікна виходять на балкон, балкони дуже великі, і таке планування цілком можлива. Після чого ми рекомендуємо так само поставити вітражне вікно.

Тепер, коли кухня прекрасно освітлена, давайте розглянемо кілька варіантів дизайну.

Варіант для їдальні зі збільшеною площею за рахунок балкона

Холодильник необхідно розмістити на балконі, тим самим ми збільшимо корисну площу кухні. Обідній стіл краще поставити біля вікна, це положення дозволяє заощадити місце в центрі їдальні, і також розташування столу поруч з холодильником завжди вважалося більш зручним. Після того як ви встановите кухонні меблі на одну зі сторін (краще це робити з право від входу), ліворуч у вас виходить повністю вільна стіна, на яку можна повісити картини. Єдиний мінус такого дизайну полягає в тому, що знайти місце для телевізора, при якому всім тим, хто сидів за столом його буде зручно дивитися, практично не можливо. Але ми розглядаємо дизайн не великий кухні, а це значить – чимось доведеться пожертвувати, в даному випадку будемо жертвувати телевізором.

У другому варіанті ми розташуємо холодильник, в кутку їдальні.

Таким чином, все вільне місце перед вікном займе обідній стіл. Обідня зона їдальнею займає всю лоджію, залишаючи вільним все інше місце на кухні. Всю необхідну кухонні меблі, ми пропонуємо вам розмістити в кутку, звичайно, багато там не поміститься, але найнеобхідніше встановити цілком можливо.

Це необхідно зробити для того, щоб 2 стіни були вільні, до однієї ви можете поставити диван, а ну іншу повісити телевізор, так само непогано буде виглядати не великий журнальний столик. У цьому варіанті нам довелося пожертвувати кухонними меблями, її у нас вийде дуже мало. Але зате ви маєте не тільки кухню, але і повноцінну їдальню.

Ми вам запропонували 2 варіанти дизайну кухні, вибрати один з них або придумати свій, вирішувати вам.