У статті ми розповімо про те, якими повинні бути дитячі меблі для маленької кімнати. Ми наведемо кілька варіантів дизайну, які і допоможуть вам у вирішенні цієї проблеми.

Дизайн маленької кімнати розрахованої на одну дитину

Ми вибираємо кутову розстановку меблі, тобто вся меблі розставлені по кутах, це дозволить звільнити центр кімнати, його дитина буде використовувати для ігор. Меблі обрана білого кольору, стіни теж пофарбовані в світлі тони. Для того щоб кімната виглядала не так нудно, в інтер’єр можуть бути додані зелені тони. Консольний стіл, який було вирішено використовувати, дозволяє дитині комфортно розташуватися за столом, поставити його краще біля вікна, так як займатися краще при природному освітленні. Під ліжком розташовані кілька глибоких містких ящиків, в які зручно складати особисті речі.

У другому варіанті дизайну нами так само буде розглянута не велика кімната. Але в цьому варіанті, ми рекомендуємо вам поставити вітражне вікно, воно зробить кімнату дуже світлою, що, звичайно ж, сприятливо позначиться на зорі дитини.

Ліжко ставиться до далекої стінці, ми пропонуємо використовувати ліжко без спинок, яка днем ​​буде служити диваном. Замість стелажів, ми радимо повісити побільше навісних полиць, які послужать додатковим декоративним елементом. Шафа слід поставити навпроти вікна. Таким чином, у вас вийде цілком лаконічний і стриманий інтер’єр, головною прикрасою якого послужить вітражне вікно, яке відкриє вам прекрасний вид.

Варіант дизайну для дуже маленької кімнати

У ній ми пропонуємо вам використовувати модульний шафа, в який вбудована ліжко. Вдень ліжко можна заховати в шафу і, таким чином звільнити в кімнаті вільне місце. Напроти ліжка стоїть письмовий стіл, над ним ціла система навісних полиць. У кутку кімнати можна поставити ще один шафа, так як в шафу – ліжко повісити нічого не можна, тільки покласти, так що додаткова шафа буде дуже навіть до речі. Таким чином, в невеликій кімнаті не більше 8 кв. м, ми з вами розмістили все необхідне для дитини.

На жаль, не завжди ми можемо собі дозволити надати дитині велику кімнату, в якій він буде відчувати себе вільно, тому доводиться імпровізувати. Ми дуже сподіваємося, що наші поради вам в цьому допоможуть.