Доброю ідеєю є створення власної спальні, щоб вона виглядала не просто затишно, але по-справжньому ніжно. Все-таки, це місце, де ви хочете відпочити після важкого робочого дня і добре поспати. Так що найпростіший шлях до того, щоб ваша спальня виглядала ніжно – вибір правильних кольорів, використання дерев’яних меблів і великої кількості текстилю.

М’яке дотик природи відчувається в кімнатах з дерев’яними меблями. Якщо вам в інтер’єрі потрібна послідовність, безумовно, вам варто придбати повний комплект меблів. Наприклад, чорна меблі в традиційному стилі буде випромінювати дух сільського затишку. Загальний настрій підкресліть ще плетених кошиком для білизни і помістіть її, наприклад, в ногах біля ліжка.

Стіни пофарбовані фарбою в світлих тонах, а двері, вбудовані шафи на тон світліше або темніше – це хороша ідея. Дуже сучасні також морські кольору, синій і колір бузку, їх можна добре комбінувати, що не є беззастережно обов’язковим, використовувати комбінації краще завжди тільки індивідуально. Більше кольорів стане в нагоді в спальні, якщо є бажання зробити її візуально просторіше. Не забудьте поділити її на кілька частин за допомогою декоративних деталей, вони важливі в будь-якій кімнаті.

Особливо економічно ефектно виглядають спальні, як правило, досить суворі. У невеликих кімнатах не повинно бути ні надлишкової меблів, ні навіть невеликої кількості аксесуарів і прикрас. Спальня повинна залишатися повітряної, хоча б тому, щоб тут людина не відчував смуток. З меблів досить буде шафи для одягу, 2 ліжок або 1 двоспальному ліжку, навіть не обов’язкові тумбочки.

Деякі спальні, навпаки, робляться ніжніше завдяки якій-небудь одній деталі. Це, як правило, прийнято в жіночною обстановці або романтичних спальнях. Досить широкою стрічки мережива на чисто білому звичайному постільній білизні – і відразу постільний текстиль стає помітнішою. Якщо фарбувати стіни, то відповідно до тонами меблів. Якщо тони трохи більш насичені, тим краще буде контраст з білими меблями. Результатом буде, звичайно, ніжність.

Якщо ви вибираєте стиль і концепцію вашої спальні, пам’ятайте: ви завжди в ній повинні відчувати себе затишно і спокійно, тільки так ви тут зможете відпочити і набратися достатньо нових сил.