Сучасні технології з кожним днем ​​все частіше і частіше знаходять варіанти економії енергетичних ресурсів, які так необхідні нам в повсякденному житті. Світлодіодні лампи один з таких винаходів. Такі лампи виробляють світло від світлодіодів, які є дуже ефективними, а споживають електроенергії дуже мало.

Область застосування світлодіодних ламп дуже велика, їх використовують для освітлення приватних будинків і квартир, часто використовують на виробництвах, а також для освітлення вулиць в нічний час доби. Завдяки своїм якостям потреба в світлодіодних лампах з кожним днем ​​зростає, адже всі хочуть отримувати якісне освітлення і при цьому економити. Світлодіодні джерела світла можуть бути як закінченими моделями у вигляді світильника, а також в якості змінного лампи. Змінні світлодіодні лампи, як правило, використовуються для установки в освітлювальні прилади мають цокольний тип.

Випускаються лампи потужністю до сорока ват і можуть встановлюватися в більшість освітлювальних приладів використовуваних будинку. У таких ламп крім їх показників потужності і типу цоколя розрізняються відтінком білого світла. Також світлодіодні лампи можуть мати різні форми, такі модифікації застосовуються в залежності від потреби наприклад: для того щоб не псувати вигляд бра в неї можна встановити лампу в формі свічки, таким чином ви отримаєте не тільки джерело світла, але і при цьому вона буде гармоніювати з самим приладом.

Лампи для побутового використання можуть бути різних серій:

• Економні.
• Ретро.
• Фіто та інші.

Економні лампи найпопулярніші вони мають відносно невисоку вартість, при цьому довговічні і можуть використовуватися при частому включенні і виключенні. Ретро лампи освітлюють рівномірним жовто-білим світлом, який нагадує освітлення лампи розжарювання, проте при цьому споживає менше енергії і не нагрівається. Серія світлодіодних ламп фіто використовуються в основному в теплицях, вони ефективно розсіюють світло дозволяє рослинам краще рости, світяться при цьому бузковим або фіолетовим кольором. Дімміруемие лампи застосовуються в тих випадках якщо встановлені регулятори світла, з використанням такої лампи можна виставити ту ступінь освітленості яка необхідна для того або іншого приміщення.