Шкіряні меблі завжди виглядають дорого і презентабельно. Але навіть за умови використання натурального матеріалу, він може зношуватися. Особливо при недбалій експлуатації та відсутності правильного догляду.

У даній статті ми розглянемо основні переваги натуральної шкіри як оббивного матеріалу, які її характеристики треба брати до уваги при покупці.

Переваги натуральної шкіри як оббивного матеріалу

До переваг натуральної шкіри даного цільового призначення відноситься:

  1. довговічність, обумовлена ​​стійкістю матеріалу до стирання;
  2. підвищена міцність – правильно заготовлена ​​шкіра не витирається, відмінно переносить навіть досить велику вагу;
  3. простий принцип догляду, що вимагає періодичного очищення покриття;
  4. екологічна безпека – покриття такого типу не містить в своєму складі агресивної хімії і інших потенційно небезпечних речовин, які могли б негативно відбитися на стані здоров’я;
  5. матеріал не вбирає вологу і зберігає початкові гігієнічні властивості.

Багато хто віддає перевагу натуральній шкірі з огляду на її екологічності, стійкості до стирання і великій різноманітності відтінків, що дозволяє вибрати оптимальне рішення під будь-який формат меблів. Що стосується недоліків матеріалу, то шкіра погано переносить термічний вплив і потрапляння на її поверхню прямих сонячних променів. Вона також відноситься до числа дорогих матеріалів.

Різновиди натуральної шкіри для обтягування меблів

Виходячи з технології дублення і обробки, існує кілька різновидів натуральної шкіри, що підходить для обтягування. Найпопулярніша – краст. Це найбільш довговічна і щільна шкіра, у якій на фронтальній стороні збереглася природна структура. Особливістю даного різновиду є поява характерних плям і природного потемніння на поверхні в процесі експлуатації.

До числа популярних найменувань також відноситься гладка шкіра. Вона сама м’яка серед усіх найменувань, її лицьова сторона не піддавалася відповідній обробці. Така шкіра виробляється виключно зі шкіри молодих тварин, що робить її вкрай дорогої.