Лампа-торшер не так поширена, як інші види ламп і тому є пояснення. Не багато людей готові придбати лампу-торшер, якщо в будинку є маленькі діти, тому що завжди є ймовірність того, що торшер може бути перекинуто на підлогу.

Сама впала лампа може впасти на дитину, а якщо плафон виконаний зі скла, то осколки поранять малюка.

Більшість людей, вибираючи лампу для освітлення будинку, віддають перевагу традиційним стельовим або настінним світильників. Сьогодні існує безліч варіантів організації освітлення в будинку. Не обов’язково використовувати лампу-торшер для втілення ваших ідей, що стосуються освітлення кімнат. Підвісні, вбудовані люстри і світильники, різного виду бра допоможуть оформити кімнату згідно вашим перевагам.

Але все ж лампа-торшер часто зустрічається в будинках, погодьтеся, вона виглядає красиво і стильно, доповнюючи обраний господарями будинку стиль. Як тільки діти підросли, немає ніякої небезпеки у використанні будинку подібного роду ламп. Однак вибираючи лампу-торшер, уважно підійдіть до пошуку такої лампи. Окрему увагу зверніть на основу торшера, це повинен бути міцний і міцний штатив. Він забезпечить стійке положення лампи і запобіжить падіння.

Штативи бувають різні, іноді саме вони і є основним елементів декору самої лампи. Вони можуть бути металеві або дерев’яні, прикрашені різьбленням, кристалами, орнаментів тощо. Ви обов’язково знайдете те, що сподобається саме вам.

Ціна лампи-торшер залежить від якості матеріалу, з якого виготовлена ​​лампа. В середньому за хорошу лампу ви заплатите близько 250 $ .Однак не забувайте про знижки та акції, які постійно проводяться в магазинах. Слідкуйте за оновлення розпродажів магазину і можливо, трохи почекавши, ви дуже добре заощадите. Як бачите, встановити і вибрати такі вироби дуже просто, головне дотримуватися всіх порад і рекомендацій.