З огляду на сучасні вимоги до квартир і офісів, основні характеристики таких приміщень – це комфортність, функціональність, технічна оснащеність. Володіючи цими характеристиками, приміщення буде сприяти комфортному в ньому перебуванню співробітників або членів сім’ї.

За цим вимогам можна визначити побажання і переваги клієнта, до ремонтних робіт, які відрізняються від звичайних шаблонних уявленнях про ремонтні роботи, пов’язаних з незручностями, які не мають чіткого терміну закінчення і часто не виправдовують очікування.

На вітчизняному ринку будівельних та оздоблювальних послуг, стає все більше і більше будівельних фірм, які пропонують виробництво різного виду оздоблювальних робіт (обробка квартир і офісів). Вибираючи серед них, перевагу слід віддати тій, яка пропонує широкий спектр послуг з проведення ремонтних робіт всіх видів складності житлових і службових приміщень.

Новітні технології, сучасне обладнання та якісні матеріали, досвідчені фахівці, дотримання циклу робіт відповідно до вимог Держстандарту дозволяють гарантувати безперечне якість послуг, що надаються. Терміни закінчення робіт по ремонту приміщень і результат повинні обговорюватися заздалегідь. Залежно від обсягу, рівня складності і використанням матеріалів різної цінової категорії, існує два основних і найбільш популярних види ремонтних робіт. Але, не дивлячись на їх різну вартість, об’єднує всі види послуг високу якість результату.

Косметичний ремонт, найлегший спосіб ремонту квартир, що включає обробку стін, підлоги, стель. Проводиться без перепланування приміщення за умови, що квартира знаходиться в хорошому стані і не потребує більш серйозних реставраційних робіт. Косметичний ремонт – це завжди новий інтер’єр і дизайн. Якщо Ваша квартира вимагає більш широкого комплексу робіт наприклад як усунення тріщин на стелі, розширення площі окремих кімнат, вирівнювання стелі і несучих конструкцій, Вам слід вдатися до капітального ремонту квартири.

Самий складний і дорогий вид ремонту – це ремонт квартир по категорії «Євроремонт». Євроремонт – вид капітального ремонту, який проводиться за індивідуальним замовленням з урахуванням європейських технологій і з використанням європейських матеріалів. Цей вид ремонту квартир спрямований на повне перетворення приміщення за раніше узгодженим дизайну квартир. Дизайн ремонтується приміщення дозволяє визначити основні вимоги замовника до того, як повинна виглядати квартира після ремонту.

Втілити Ваші нестандартні задумки допоможе професійний дизайнер по інтер’єрах. Так само на даній стадії проводиться вибір матеріалів, що ідеально підходять для реалізації конкретного проекту. Здійснюється проектування розташування систем водопостачання, вентилювання, електропостачання. На цьому ж етапі вносяться необхідні корективи з урахуванням побажання клієнта, що дозволяють максимально наблизити результат до ідеалу.

Ремонт приміщення включають в себе роботу різного виду складності. Ремонт може бути як косметичний, так і з переплануванням. Ви можете вибрати будь-який дизайн із запропонованих вам примірників для проведення євроремонту в офісі або в квартирі. Проекти проводяться з використанням новітніх технологій і якісних матеріалів.