Система тепла підлога стала популярною порівняно недавно, але вже зарекомендувала себе, як ефективний метод для опалення будинку.

Створити комфортну температуру в квартирі і уникнути теплових втрат допоможе електричний тепла підлога, який є лідером серед інших модифікацій – порівняно легко укладається, безпечний і простий в обслуговуванні завдяки спеціальному терморегулятора.

Перш ніж замислюватися про монтаж електричного статі, необхідно ознайомитися з його особливостями. Технологічний вид нагрівання рівномірно опалює підлогу по всьому периметру і може служити помічником до традиційного радіатора, або служити соло. Встановлення теплої підлоги підвладна будь-якій людині навіть без профільованих знань, до того ж покласти систему можна під будь-яке підлогове покриття.

Вибираючи електричний тепла підлога, покупець зіткнеться з двома різновидами цієї технології – кабель і інфрачервона плівка. Інфраксная плівка має низьку вартість і відмінно впишеться в будинок з ламінатним покриттям. Прокладати кабель для електричного нагріву потрібно тільки після установки теплоізоляційного покриття – створений тандем прекрасно показує себе в експлуатації, але потрібно враховувати підняття рівня підлоги.

У випадку з нагрівальним кабелем вам не доведеться морочитися зі стягуванням, адже тонкий кабель в цій версії вже попередньо укомплектований в фіксованому положенні. Нагрівальні мати мають невеликий розмір – встановлювати модулі найзручніше під плитку, де не допускається загальне підняття рівня підлоги.

Покласти елеткріческій підлогу справа нехитра, куди більш складним виявиться його підключення до мережі. Варто озброїтися спеціальними інструментами, зробити заземлення і розібратися з фазою – можна скористатися поетапної рекомендацією від професіоналів, де розказані всі нюанси такої процедури. Разом з цим вам буде потрібно підключити терморегулятор для зручного управління, який допоможе виставити зручну температуру в будинку.