У зразках без пружин металовироби замінюються монолітними або складальними блоками. Прошарки виготовляються з натуральних матеріалів або штучно створених наповнювачів.

Піни зазвичай спочатку проходять незалежні лабораторні експертизи з отриманням сертифікатів якості заради підтвердження їх безпеки для людського здоров’я.

Працездатність з настроєм нерідко перебуває в прямій залежності від ефективності проведеного відпочинку. Коли матрац комфортний, на ньому зручно спати, тоді людина прекрасно висипається, насолоджуючись якісним, здоровим сном, ніколи не пізнає болю в різних частинах тіла після пробудження, включаючи спину. Моделі без пружин більшістю і вибираються з-за необхідності лежати з комфортом, а також наступних позитивних моментів.

Жорсткість з пружністю

Підтримка людського тіла в правильному положенні гарантується завдяки ретельно продуманим поєднанню прошарків з різноманітних матеріалів. В результаті досягається необхідна м’якість або середня жорсткість, максимальна пружність. Саме тому кожен зможе для себе підібрати оптимальний варіант.

Якщо потрібен жорсткий матрац, то перевагу слід віддавати койри. Вона корисна при певних видах захворювань, пов’язаних з опорно-руховим апаратом. Не менш затребуваний матрац з койри і для дітвори, особливо новонароджених малюків. Дітям до 12 років важливо відпочивати на жорстких по відчуттях матрацах, тому що досить тверда поверхня допомагає правильно розвивати хребет.

Коли латексний шар розташовується зверху койри, тоді виробляються среднежесткой модифікації. При зворотному порядку чергування прошарків підвищує жорсткість, але зберігаються і чудові пружні властивості.

Анатомічний ефект з корисністю для здоров’я

Високоякісні безпружинні екземпляри наділені чудовими ортопедичними характеристиками. Оскільки кожна особистість має індивідуальні особливості статури, то саме така продукція стає найбільш комфортабельною для сну. Спінений наповнювач здатний запам’ятовувати конфігурацію тіла лежачого людини, швидко повертатися в початкове положення після зняття навантаження.

Безшумне функціонування

Відсутність пружинних елементів, які після деякого часу починають генерувати сторонні звуки, включаючи скрипи, позбавляє власників від зайвого, неприємного шуму. Багатьом не подобаються і коливання пружинних модулів, викликані рухами чоловіка або дитини, сплячого поруч або встає з ліжка, а в безпружинних аналогах подібного ефекту немає.