Для будь-якого будинку важлива надійність і міцність вхідних дверей. Крім захисної функції, двері виконують також і декоративну функцію. Тому вибір вхідних дверей повинен проводитися за кількома параметрами.

Останнім часом дуже популярні двері вхідні металеві двостулкові, які відповідають всім вимогам безпеки.

Матеріал, з якого виготовляються вхідні двері, повинен бути міцним і якісним. Найнадійнішим матеріалом вважається метал, який дуже складно пошкодити механічно. Він стійкий до перепадів температури, запалення.

Двостулкові вхідні двері найбільш зручні і практичні у використанні. Дверний отвір в цьому випадку досить широкий, що є їх безперечною перевагою.

Двостулкові двері дуже зручні для використання в приміщеннях з великою прохідністю, а також для приміщень з великою площею. Для заміських будинків, особливо при наявності декількох поверхів, такі двері дуже практичні.

Завдяки розвитку сучасних технологій існує можливість вибору практично будь-якого відтінку для вхідних дверей. Тому двостулкові двері можна встановлювати в різних інтер’єрах, здійснюючи найсміливіші дизайнерські рішення. Фурнітура для таких дверей також представлена ​​величезним вибором. Можна встановити двері з кованими візерунками або малюнками, використовувати різні матеріали і фактури для дверних ручок. Двері вхідні металеві двостулкові – це вишукане і оригінальне рішення для захисту будинку.

Металеві двері на вхідний отвір краще, ніж дерев’яні двері. Дерево з часом може висихати, вимагає періодичного підфарбовування. А металеві двері служать набагато довше, не втрачаючи своїх чудових характеристик і зовнішнього вигляду. Термін служби вхідних дверей з металу – близько 20 років.

Крім стандартних дверних замків в металеві двері можна додатково встановити систему блокування. Це забезпечує їх більш високу ступінь захисту від злому. Всі елементи системи й проведення ховаються під металевим полотном. А зовнішня сторона двері оснащується панеллю керування.

Сучасні технології дозволяють встановлювати в такі двері електронні замки. При цьому зовні буде замкової щілини, відкрити двері можна тільки зсередини, або за допомогою електронного ключа власника. Надійність і міцність таких дверей дуже висока, тому можна не побоюватися злодіїв і зловмисників.

При виборі міцної і надійної вхідних дверей металеві двостулкові двері будуть оптимальним варіантом. Довговічність, зовнішня привабливість і надійний захист будуть на найвищому рівні.