Натяжні стелі в наш час користуються великою популярністю, і займають одну з лідируючих позицій серед великого асортименту оздоблювальних матеріалів.

Такого роду стелі використовують для обробки різних приміщень. І щоб визначити який саме натяжна стеля використовувати в своїх оселях, давайте розглянемо найвідоміші матеріали, з яких вони можуть бути виготовлені. Однак спочатку відзначимо, що створити дизайн інтер’єру з натяжними стелями, як втім і без них, – це відповідальна справа, а тому довіряти його варто професіоналам.

На сьогоднішній день, є як тканинні, так і плівкові варіанти стель. Що стосується тканинного стелі, то його непогано використовувати для оформлення житлового приміщення, тому що він безпечний і екологічно чистий. Така стеля добре пропускає повітря, і сприяє необхідної циркуляції. У процесі виробництва, цей матеріал обробляють антистатиком, і він часто є матовим, а також він на дотик трохи шорсткий. Але, у такого стелі є істотний недолік, який полягає в слабкій герметичності.

Зверніть увагу, що корм для кошек ви можете придбати в магазині zoo-opt.com просто зараз!

Натяжна стеля плівкового типу, виготовляють з ПВХ (полівінілхлорид). Деякі споживачі думають, що такі стелі становлять небезпеку для здоров’я, але чутки ці надто перебільшені. ПВХ стелі мають величезну різноманітність кольорів, розмірів і фактур. За такими стелями доглядати дуже просто, достатньо лише час від часу витирати їх вологою ганчіркою.

У тому випадку, якщо раптом сусіди заллють вас зверху водою, ця стеля ні в якій мірі не постраждає, і можна зробити в стелі невеликий отвір, після чого злити воду. Серед ПВХ стель є матові, глянцеві, а також сатинові варіанти. У тому випадку якщо у вас невелике приміщення, то хорошим варіантом буде використання глянцевого натяжної стелі, який здатний візуально збільшити приміщення. Також, дана стеля буде мати гарний вигляд:

в коридорі;
на кухні;
в санвузлі або ванній кімнаті.

Матовий ПВХ стелю виробляє ефект красиво оштукатурених поверхонь, і його можна використовувати в будь-якому приміщенні.

Сатиновий варіант стелі добре згладжує відблиски, а також на ньому не відображаються предмети. І якщо використовувати спеціальне освітлення, то сатиновий стелю чимось нагадує шкіру, і здатний надати приміщенню особливий шарм. На закінчення хотілося б відзначити, що незалежно від того який матеріал ви збираєтеся використовувати, монтаж натяжних стель найкраще довірити професіоналам.