Якісне фарбування дерев’яного вікна це дуже складна справа, особливо, якщо йдеться про вікно, на раму якого вже нанесено декілька шарів фарби. Як ви, напевно, розумієте, в цій статті ми в подробицях розповіли про те, як впоратися з цим завданням самостійно.

Які інструменти і матеріали потрібні?

Для того щоб здійснити фарбування вікна вам знадобиться наступне:

• фарба;
• наждачний папір;
• пензлик;
• стамеска.

До речі, для знімання фарби можна використовувати багато всього різного. В ідеалі це має бути будівельний фен. Він розігріває шар старої фарби до такої температури, що та сама сповзає з основи. Це воістину ідеальний спосіб, адже в такому випадку не йде й мови про механічному впливі на раму. Крім того, з цією метою можна використовувати хімічні склади.

Як власноруч пофарбувати вікно?

У будь-якому випадку вам для початку треба демонтувати вікно з отвору. Так, це клопітка заняття, але фарбувати його треба, коли воно не в отворі. Хоча, кому як, якщо вам ліньки його видаляти, тоді фарбуйте прямо в отворі.

На наступному етапі виконайте видалення старого фарбувального шару. Як ми вже сказали, з цією метою найкраще використовувати будівельний фен. Зауважимо, в даному випадку йдеться саме про будівельному фені, а не про звичайний.

Виконавши видалення фарби, приступите до наступного етапу, а саме до фарбування. Тут все просто. Кстати да, скла треба буде закрити. Для цього вам знадобиться клейка стрічка і газети, замість яких також можна використовувати шпалери і багато іншого. В ідеалі треба нанести два однакових по товщині шару. Причому, другий шар потрібно фарбувати тільки після того, коли висохне перший. На цьому, власне кажучи, все. Дочекавшись висихання фарби приступите до установки вікна в отворі, простіше кажучи поверніть його назад.