Важливим елементом кухні вважають обідній стіл. Він повинен відповідати стилістиці кімнати і відображати внутрішній світ власника, його високі естетичні смаки і самовираження.

Незважаючи на крихкість поняття «скло», такі столи функціонують досить таки довго. А їх вигляд, блиск і відображення дають відчути всю красу світу і його гри. Ви можете самостійно переконатися в цьому, якщо подивитеся на асортимент меблевих компаній, серед якого зустрічаються шалено красиві скляні столи, оскільки такий предмет меблів не залишить нікого байдужим.

Безпека і естетичність

При виробництві скло спеціально обробляють, загартовують, так що його міцності можна позаздрити. Навіть якщо трапиться непередбачена ситуація, розбити такий виріб досить таки складно. Найчастіше використовують прозоре, тоноване і матове скло для виробництва обідніх столів. Різниця між матовим і тонованим склом полягає в кольорі вироби. Для досягнення матовості прийнято використовувати піскоструминну технологію. Так як матовий наближений до натурального кольору скла, то не завжди такий колір вписується в загальну картинку дизайну. Тому в цьому випадку краще вдаватися до тонованого скла.

Ніжки можуть бути як дерев’яні, так і хромовані. У більш вишуканих моделях використовують ковку, плетіння. У дешевших варіантах столів використовують пластик. Матеріал, з якого зроблені ніжки столу, в разі необхідності, використовують для рам. Додатковий елемент у вигляді нижньої полиці можна спроектувати за бажанням клієнта. Скляний стіл легкий в змісті, при необхідності його можна протерти вологою ганчіркою, а зверху спеціальним засобом для скла. Мінус в тому, що видно все розлучення і плями.