Міжкімнатні двері досить складні у виборі, так як існує багато різновидів і кольорів.

Крім цього, багато в виборі лягати на якість того виробника, якого ви виберете. Ви можете здивуватися, але на нашому ринку, існує безліч великих, але огидних в плані якості, виробників. В такому випадку, велика ймовірність того, що ваші двері швидко прийде в непридатність і ви не зможете її повноцінно використовувати. Саме тому варто найбільш обережно ставиться до вибору. Існує ряд правил, які можуть вам допомогти у виборі дверей.

Принцип вибору дверей:

  • Дизайн. Якщо у вас ремонт являє собою звичайну суміш різних стилів і він не має єдиної ідеології, то дизайн може бути абсолютно випадковим. Але ось що стосується конкретних стилів, тут краще купувати відповідні моделі. Вони відмінно підходять під конкретний дизайн, який буде виглядати органічно і правильно.
  • Колір. Абсолютно довільна деталь, яка може залежати від десятка змінних. Однак, варто відзначити той факт, що все ж більшість сучасних і просунутих дизайнерів підбирають їх виходячи із загального дизайну інтер’єру або ж відповідно до загальних правил підбору кольорів.
  • Тип відкриття. Існують орні і розсувні двері. Особливість полягає в тому, що для різних типів потрібні різні кріплення. В першу чергу, якщо стіни дозволяють і ви дуже хочете отримати розсувну систему, то обов’язково спробуйте. Вони відрізняються тим, що практично не займають зайвого місця в приміщеннях. Орні двері ж відрізняються досить високою поширеністю, тому що вони дешевше і простіше в установці.
  • Матеріал. Найчастіше, використовують або натуральне дерево, або ж МДФ. Тут важливих момент грає виробник. У якісного виробника буде достатньо хорошими, як дерев’яні двері, так і двері з стужечних матеріалів. Встановлюватися вони можуть в будь-яких кімнатах і будуть служити тривалий час без серйозних проблем.