Під час проведених ремонтних робіт далеко не всі згадують про необхідність заміни радіаторів.

А це й справді необхідність, адже домашні радіатори, які служать ось уже кілька десятків років, вже давно підлягають заміні. Їх перелік недоліків величезний, досить виділити непрезентабельний зовнішній вигляд і закінчити частковою або повною втратою своїх властивостей.

Зверніть увагу, що здійснити вибір радіатори опалення всіх видів можна у спеціалізованому інтернет-магазині. Саме в інтернет-магазині подібного рівня представлений найбільший асортимент радіаторів, де кожен зможе визначитися не лише з конкретною моделлю, але також і з кольором, виконуваними характеристиками і навіть з ціною, оскільки представлені різні версії: від дешевих та економних варіантів до найдорожчих моделей.

До найпопулярніших і поширеним різновидам відносять такі варіанти:

  • Панельні сталеві – вважаються одними з найбільш недорогих моделей, але не дивлячись на вартість свою можуть похвалитися досить високим рівнем ККД, який становить аж 75%. Панельні радіатори ідеально підходять не для квартир, а для власного будинку, де потрібно огріває велику площу самостійно. При виборі моделі варто звертати увагу на кількість секцій, які можна регулювати самостійно, вказуючи потрібний розмір.
  • Трубчасті сталеві – являє собою конструкцію з сталевих труб, які знаходяться на певній відстані один від одного. За ним тече вода. Безумовно, що на виробництво такої моделі було витрачено набагато більше матеріалу і як наслідок більш висока ціна.
  • Алюмінієві радіатори – найбільш зручний і вдалий варіант для квартир. При цьому, зверніть увагу, що саме такі моделі користуються найбільшою популярністю. Але фахівці також радять використовувати подібну конструкцію лише у власному будинку, оскільки вона найбільшим чином схильна до різної корозії. Під час проведених ремонтних робіт в будинку далеко не всі згадують про необхідність заміни радіаторів. А це й справді необхідність, адже домашні радіатори, які служать ось уже кілька десятків років, вже давно підлягають заміні.