Сьогодні двері з набірного масиву стали користуватися дуже великим споживчим попитом. Пояснити це можна тим, що вони володіють естетичною привабливістю і чудовими експлуатаційними показниками.

Крім того, дана продукція представлена ​​на ринку в багатому асортименті, за рахунок чого споживачі можуть вибрати саме ту модель, яка буде відповідати їх вимогам.

Двері з набірного масиву характеризуються універсальністю. Дуже часто і коробки, і полотна виготовляються за індивідуальними мірками. Тут позначається унікальна структура: фахівці беруть основу і підганяють її під потрібні розміри, додаючи планки. Ця особливість дозволяє виготовляти міжкімнатні двері нестандартних розмірів або ж форм (маються на увазі декоративні пройми для скляних вставок).

До числа інших переваг даних конструкцій слід віднести:

  • телескопічний погонаж (істотно спрощує процедуру кріплення наличників);
  • довговічність (спеціально оброблені і грамотно склеєні планки володіють стійкістю до різких перепадів температури і підвищеної вологості);
  • презентабельний зовнішній вигляд (позначається нанесення натурального шпону);
  • високі звукоізоляційні властивості;
  • ручну доведення (забезпечує індивідуальну настройку).

До числа мінусів слід віднести складне і тривале виготовлення. В середньому на підготовку подібних конструкцій йде 3-5 тижнів. Якщо ж планується нанесення емалі, то процес виробництва може розтягнутися до декількох місяців. Також слід зазначити, що подібні міжкімнатні двері продаються за високою ціною (якщо порівнювати з композитними моделями). Однак незважаючи на це, вони все одно користуються високим споживчим попитом за рахунок зазначених переваг.