У процесі ремонту завершальним етапом настилу підлогового покриття є установка плінтуса, який візуально прибирає зазор між підлогою і стінами і служить декоративною прикрасою. Плоский плінтус може мати саму різну кольорову гаму і бути виконаним з різних матеріалів.

Алюмінієвий плінтус

Даний вид матеріалу відмінно підійде в тих випадках, коли слід зробити обробку кімнат з великою прохідністю (коридорів, прихожих) і підвищеною вологістю (кухонь і ванних кімнат). Стильний і елегантний зовнішній вигляд алюмінієвого плінтуса в поєднанні з великою стійкістю до корозії робить цей декор одним з найбільш бажаних.

Пластмасові плінтуси

Плоский підлоговий плінтус з пластмаси відрізняється не занадто високою ціною, тому якщо вам необхідний бюджетний матеріал, то придивіться до цього виду вироби. Пластмасовий плінтус зносостійкий і довговічний, а при цьому гарний і відрізняється високими декоративними якостями. Дуже зручним є те властивість даних плінтусів, що вони практично не схильні до забруднення, на них не осідає пил, тому для їх очищення не знадобляться спеціальні миючі засоби.

З деревоволокнистих плит

Плінтуси, що виготовляються з МДФ, відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, вони дуже міцні і зносостійкі. Такі вироби не деформуються і не дряпаються.

МДФ легко обробляється, що дозволяє виробляти плінтуси різних розмірів і текстур. Продаються МДФ-плінтуси під фарбування, вже пофарбовані і заламіноване плівкою. Прекрасні екологічні якості, такі як чистота, стійкість до ультрафіолету і антистатичність, дозволяє широко використовувати в побуті даний вид матеріалу.

З дерева

Цей вид плінтуса з натуральних матеріалів є одним з найдорожчих, але ціну цілком виправдовує якість. В даному випадку ви не будете переживати, адже дерев’яний плінтус екологічно чистий і повністю відповідає всім європейським стандартам якості.