Для створення затишної і комфортної квартири або нового офісу іноді використовують елементи декору. Оригінальні та естетичні речі прикрашають і доповнюють приміщення. Найбільш популярним серед них є модульні картини.

Вони являють собою кілька окремо розташованих один від одного картин, об’єднаних однією темою і наступні – є продовженням попередніх. У них не використовуються багети, а просто натягується полотно на підрамник, тому легко можна регулювати сприйняття і динаміку, збільшуючи простір між ними.

Залежно від дизайну і переваг виготовляють модульні зображення з натуральних або штучних матеріалів. У першому випадку, вони виходять яскравими, але дуже примхливими до світла і тепла, тому вимагають дбайливого догляду, і їх ціна трохи дорожче. Найчастіше купують картини на штучному полотні, які поступаються в сприйнятті, але доступні багатьом. Сегменти картини бувають різних розмірів і розміщувати їх можна в різних варіантах: “стандартний”, “діагональ”, “сходи”, “вгору-вниз”.

Фахівці виділяють наступні види модульних зображень за кількістю картин: диптих (2), триптих (3) і полиптих (більше 3), і радять розташовувати їх, згідно просторового обсягу кімнати. Перші рекомендують для холу, коридору; другі – найкращим чином будуть виглядати на кухні і спальні, а полиптихи органічно виглядають в просторих залах, в заміських будинках і великих холах.

Зображення на картинах можуть бути будь-які: від природних явищ до абстракцій. Дизайнери радять міста розміщувати в офісних приміщеннях і нежитлових, але і на кухні, і в спальні вони виглядають цікаво, якщо дизайн дозволяє. Природа -Універсальна, картини з її зображенням можна вішати в будь-якій частині квартири і офісу. Абстракції доречні будуть в нестандартних квартирах-студіях. Картини із зображенням їжі – логічні на кухні, але і композиції на морську тему теж будуть вдалі. Картини з портретами відомих особистостей радять вішати в нежитлових приміщеннях, оскільки існує небезпека, що набриднуть.

Повнокольорові картини розміщують в спальні, кухні, вітальні. Вони надають яскравість і новизну інтер’єру. Чорно-білі виглядають стильними та довго будуть радувати господарів. Картини, виконані в декількох кольорах, не розміщують на різнокольорових стінах.

Модульні картини – це оригінальний підхід до створення в інтер’єрі стильного і індивідуального дизайну.