Для будівництва покрівлі ви вибираєте високу якість, надійність і довговічність в рамках доступного бюджету. Європейський стиль традиційних покрівель додає металочерепиці її унікальний рельєфний малюнок.

Ефектність зовнішнього дизайну покрівлі з успіхом поєднується з бездоганними технічними характеристиками цієї покрівлі.

Виконана із сталі, покритої полімерним шаром, маючи невелику товщину: 0,45- 0,5 мм, покрівля з металочерепиці відмінно витримує будь-які погодні та кліматичні умови, зберігаючи технічні властивості і декоративне якість поверхні.

Такий даху не страшні навіть найсильніші морози і нагрів до 120 градусів за шкалою Цельсія.

Металочерепицею, що користується неймовірним успіхом у споживачів всієї величезної Російської території, покривають дахи котеджів, торгових павільйонів, будівель виробничого призначення, швидкомонтованих споруд та багатьох інших.

Кожен відтінок природний і шляхетний, і підібраний таким чином, що надає покрівлі гармонійний, спокійний вигляд. Такий покрівлею можна тільки пишатися.

Порівнюючи таку покрівлю з іншими видами покриттів, варто відзначити її гідності. Особливість металочерепиці надає конструктивна легкість. Чотири з половиною кілограми – скільки приблизно важить її 1 кв. м. Тому, по-перше, знижується навантаження на фундамент будівлі, по-друге – немає необхідності в посиленою обрешітці, і, третє – монтаж і доставка прості й економічні.

Монтаж

Монтаж металочерепиці не складе особливих труднощів, і проводиться її пристрій досить швидко. Поставляють на об’єкт листи типових розмірів, і також, що економічно більш вигідно, нестандартні листи, виготовлені за індивідуальним замовленням, виконані відповідно до плану розкрою покрівлі. А щоб не купити зайвого, варто завчасно викликати замірника на об’єкт.

Зручно, надійно і нескладно кріплення металочерепиці до обрешітки. Не потрібно свердління отворів, а значить і додаткового обладнання. Просто і швидко за допомогою спеціальних покрівельних саморізів, які не гниють в процесі експлуатації, кріпляться металеві листи, об’єднуючись і в сукупності представляючи цілісний і гарний вигляд покрівлі.

Думка професіоналів

Професіонали про металочерепичних покрівлях кажуть: це один з найбільш довговічних і надійних матеріалів для покрівлі, і, що важливо, при всій своїй красі і естетичності, недорогий.

Такий даху властива хороша стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища: різкі перепади температур, підвищена вологість, вплив сонячних променів. Високу корозійну стійкість покрівель додатково забезпечує особливість і висока якість полімерних покриттів. Металочерепиця прекрасно відштовхує воду і дозволяє легко зісковзувати снігові замети зі своєї поверхні.

Але не тільки всі перераховані вище якості виділяють такий дах серед усього достатку представлених на будівельному ринку покрівельних матеріалів. Особливе якість, яке часто виходить на перший план у споживачів, це екологічність матеріалу. Вся продукція проходить обов’язкову сертифікацію і відповідає самим вимогливим нормам.

Покрити покрівлю металочерепицею, і надати об’єкту архітектурний шик і витонченість легко і приємно, завдяки тій найширшої лінійці колірних спектрів, які пропонують виробники.

Вписати будівельний об’єкт в загальний ансамбль навколишніх будинків, або виділити на тлі інших – все це дозволить різноманітність пропонованих відтінків. Класичні кольори, яскраві відтінки – на будь-який смак та уподобання за бажанням замовника!

Також за бажанням клієнта – підберуть металочерепицю з певною висотою профілю, кроком хвилі. Багатий асортимент видів металочерепиці.