Незважаючи на те, що зараз в моді духовність і саморозвиток і на те, що зараз кожен прагне стати освіченим, займатися такими цікавими справами куди більш приємно в красивому будинку. І це не лицемірство, це просто природна людська потреба.

Не кожен з нас Буковскі і Хемінгуей, тому власне житло облаштовувати треба. І раз ми просвіщати, нам потрібне хороше освітлення, яке буде повністю відповідати нашим потребам. Незважаючи на те, що з моменту винаходу люстри пройшло не одне століття, вона до цих пір є основним декором для лампочки. Тому нам потрібно купити красиву люстру, яка буде налаштовувати нас на духовність і думки. Давайте трохи подумаємо над тим, як правильно купити люстру і не схибити.

Віддавайте перевагу перевіреним виробникам

Насправді, бренд не має нічого під своїм ім’ям, нітрохи не краще невідомого китайського чуда. Але це не означає, що всі маловідомі бренди не варто купувати. Варто! Це відноситься до брендам, які намагаються продавати за нечувані суми, але мають в асортименті три з половиною позиції. Віддавайте перевагу недорогим, але якісним брендам, вони можуть бути навіть вітчизняними. Якщо ви бачите італійську або французьку люстру, але не поспішайте її купувати. Навіть в цих країнах проводиться неліквід, який спритні продавці можуть продавати з шаленою накруткою. Якщо ви хочете купити собі люстру, то шукайте хороший інтернет-магазин світильників. У них вам не продадуть підробку або товар низької якості. Буває, що під виглядом кришталю продається, наприклад, акрил або скло. А під виглядом бронзи продається травлення мідь або який-небудь дюралюміній з бронзовим покриттям. Можна знайти навіть офіційний сайт виробника, щоб перестрахуватися.

Кольорова гама

Люстра повинна бути завжди в колір загального інтер’єру. Якщо у вас переважає білий колір, то краще за все буде купити білу люстру, якщо є багато бронзових і золотих відтінків, то найкраще підійде бронзова люстра. Ясна річ, якщо у вас переважає чорний або металевий колір, люстри з чорного металу, наприклад, ви не знайдете. Тоді важливо, щоб зовнішній вигляд люстри був тотожним з інтер’єром. Тобто, у вас переважає ніжний рожевий колір, то і лампа повинна бути ніжною.