Відоме кожному прислів’я “мій дім – моя фортеця” вказує на те, що для кожного житло – перш за все безпечне місце. Але про яку безпеку може йтися, якщо “двері фортеці” ненадійні?

Якщо у вас двері старого зразка, дерев’яна, та ще й просіла, це тривожний дзвіночок для зміни двері. Навряд ви хочете що б ваші двері були зламані, потрібно терміново вживати необхідних дій.

Сучасна вхідні двері повинні відповідати комплексу вимог, таких як міцність, взломостойкость, шумо- і теплоізоляція, а, так само, зовнішній вигляд. Великий вибір дверей і всього приладдя для них дозволяє придбати собі саме той варіант який вам до душі, як в ціновому плані так і за зовнішнім виглядом.

Безумовно, безпека є одним з найбільш важливих параметрів при виборі двері, тому особливу увагу варто звернути на замки. Важливо, щоб двері закривалися на два замки різних конструкцій. Щоб уникнути вибивання зловмисниками слід розглядати тільки ті двері, які відкриваються назовні. Наявність засувки, закривається тільки з внутрішньої сторони і вічка з великим кутом огляду забезпечить додаткову безпеку.

Існує ще одна ситуація, при якій ви будете змушені змінити двері, це її поломка або поломка дверного замка. У більшості випадків вам знадобиться допомога професіоналів по злому. Швидкий виїзд за викликом, оцінка і рішення проблеми. Після злому в разі потреби майстра полагодять вам поломку або запропонують варіанти заміни дверей або замку.

При установці дверей і замків варто звернутися так само до фахівців за оцінкою взломостойкости і міцності двері. Їх рекомендації допоможуть вам істотно посилити безпеку вашого житла і майна.

Не варто забувати і про комфорт. Якісна сталеві двері може гарантувати не тільки безпеку, але і тепло і затишок в домі. Шумоізоляція, як і низька теплопровідність забезпечується за рахунок сучасного наповнювача – пінополіуретану.

І на закінчення варто сказати, що спектр вибору дверей за зовнішнім виглядом не дуже великий. В основному, зовнішня частина двері покрита полімерним покриттям, а ось внутрішня може бути виконана як з МДФ, так і з натурального дерева. Також можуть бути задіяні дзеркала і інший декоративний матеріал для оздоблення внутрішньої сторони.