Одна з особливостей натяжних стель – це те, що вони знаходиться від основної стелі на певній відстані. Слід також враховувати, що плівка різних натяжних стель дуже боїться перегріву. Тому вибираючи світильник в таке приміщення, потрібно враховувати ці особливості.

Сьогодні, для обробки стель, отримали велику популярність в різних містах і регіонах країни натяжні стелі. Вирішивши встановити такий полиць в квартирі, часто виникає інше питання: як же підібрати для такого приміщення світильники і встановити їх?

Монтаж вбудованих світильників:

– на стелі, в певному місці, робляться так звані «бази» (отвори), до яких підводять електроживлення;
– потім кріплять світильники;
– потім, поверх основного, монтується натяжна стеля;
– також на поверхні встановленого натяжної стелі необхідно визначити ті місця, які будуть відповідати «баз»;
– зробити отвір так, щоб його діаметр відповідав для установки вбудованого світильника, але не більше діаметра його зовнішньої частини.

Світильники для таких стель повинні мати спеціальну зовнішню частину, яка зможе акуратно приховати посилені кільця на різних стельових отворах.

Вибираючи світильник для натяжної стелі необхідно мати на увазі, що його потужність повинна не перевищувати 35 Ватт, інакше така стеля може деформуватися від перегріву в місцях зіткнення (t не повинна перевищувати 60 С). Можлива велика потужність тільки в тому випадку, якщо вбудований світильник матиме велику зовнішню частину, що знаходиться далеко від рівня стелі і лампа потужності знаходиться безпосередньо в світильнику.