Сьогодні навряд чи можна знайти людину, яка б не чула про переваги пластикових вікон. Звичайно, не варто недооцінювати дерев’яні, проте вони мають стільки ж недоліків скільки і переваг, а ось вікна з пластику є дійсно оптимальним варіантом. Простіше кажучи, вони підійдуть будь-якій людині незалежно від достатку, дизайну приміщення і його розмірів.

Купуючи квартиру на вторинному ринку, як правило, доводиться міняти віконні рами в першу чергу. Спираючись на власний досвід, можна сказати, що заміна дійсно необхідна і тільки монтаж пластикових вікон може допомогти швидко і відносно недорого вирішити цю складність. І, повірте, якщо зима не за горами, то питання швидкості монтажу коштувати неймовірно гостро. Ставлячи нові вікна, безумовно, хочеться, щоб результатом заміни стала тиша в квартирі, затишок і, безумовно, відсутність пилу і бруду з вулиці. Хотілося б так само захист від злому.

Однак крім цих побажань є і ще одне, яке розташовується далеко не на нижній сходинці списку – це надійність і безпеку конструкції. Це стає неймовірно важливим, якщо в квартирі є дитина. У цих умовах вибрати компанію, яка здатна гарантувати всі ці якості дуже непросто. Треба відзначити, що у мене був шанс зрівняти і непогані дерев’яні вікна та пластикові, поставлені тепер.

І ось лише невеликий список причин, які переконують, що вибір був зроблений правильно:

• Саме пластикові вікна як не можна краще підходять для нашого клімату. Вони в меншій мірі схильні до перепадів температур, що означає відсутність тріщин після лютневих морозів, а так же проблем, пов’язаних з розбуханням в дощові сезони.

• Поставивши їх раз і вибравши певну забарвлення, можна не переживати про вицвітання, дрібному ремонті і іншу красу старих вікон.

• Кожна жінка оцінити простоту миття подібних вікон.

• Термін служби без капітального ремонту або заміни може досягати років сорока, що на порядок вище ніж у дерев’яних.

Загалом, якщо хочеться якісних вікон, які не зажадають догляду, то варто зупинитися на пластикових.