Для того, щоб двері прослужили довго, важливі всі їх деталі. Хороша фурнітура – це основний захист від злому і запорука надійної установки дверей.

Фурнітура найвищої якості виготовляється з твердих матеріалів, завдяки чому забезпечує не тільки безпеку, але і зручність використання. На ринку представлено безліч видів фурнітури, які можна придбати як окремо, так і в готових наборах. Як визначити і вибрати кращу дверну фурнітуру? Що потрібно враховувати при її покупці?

Що таке дверна фурнітура?

Дверна фурнітура призначена для закриття, з’єднання і захисту вхідних і міжкімнатних дверей. Найчастіше її роблять зі сталі, але виробники часто пропонують різні цікаві варіанти кольорів. Фурнітура підрозділяється на закриває (засувки, замки, засуви), сполучну (петлі, з’єднувачі, куточки), фіксуючу (гаки, опори, бар’єри) і захватні (ручки). Фурнітура складається з безлічі елементів, які працюють разом.

Особливості міцної фурнітури

Якісна дверна фурнітура повинна відповідати декільком основним критеріям. Найголовніший з них – відповідність типу двері, в яку вона буде встановлена. Варто звернути увагу на те, з якого матеріалу створена дана фурнітура. Інший, не менш важливий аспект – якість матеріалу, з якого виготовлена ​​фурнітура. На ринку представлені вироби з латуні, гуми, ПВХ, а також з металевих і алюмінієвих сплавів. Останні найбільш популярні. Якість виготовлення має велике значення, так як безпосередньо впливає на довговічність і надійність обладнання. При покупці також слід перевірити, чи гарантує виробник вашу безпеку. Системи протипожежного захисту, дверні доводчики та замки повинні мати діючі та надійні сертифікати та дозволи.

Яку дверну фурнітуру вибрати?

Найбільш важливими є технічні особливості, на які слід звернути увагу при виборі дверної фурнітури. Вона, перш за все, повинна бути міцною і професійно зробленої, щоб правильно виконувати свої функції. Однак не можна повністю недооцінювати естетику, адже фурнітура також може бути прикрасою в квартирі. Найбезпечніше вибирати модель від перевіреного і заслуговує на довіру виробника, яка відповідає нашим естетичним очікуванням. Тоді, не побоюючись низьких технічних параметрів, ми зможемо вибрати найкрасивіший екземпляр.