Офісне приміщення – візитна картка компанії. У ньому не тільки працюють співробітники, але і постійно навідуються клієнти, а також партнери по бізнесу.

Добре організований, ефектний і привабливий офіс здатний внести натхнення, творчий підхід до роботи, і підвищити продуктивність праці. Щоб створити свій фірмовий стиль, бренд компанії, необхідно при модернізації та ремонті офісу врахувати все до дрібниць: дизайн, матеріали, які будуть використовуватися при обробці, функціональність тих чи інших елементів.

Ремонт і обробка офісів зазвичай починається з розробки дизайн-проекту по внутрішній і зовнішній обробці приміщення. Після чого узгоджується з клієнтом. За допомогою цього проекту замовник ще до початку робіт має можливість побачити втілення нового відремонтованого офісного приміщення.

Після того, як проект узгоджений, починаються підготовчі роботи підтримки офісу. Зносяться старі стіни, зводяться нові, видаляються покриття для підлоги, змінюються радіаторні труби і проводиться перепланування, згідно з проектом. На перепланування необхідно отримати дозвіл в структурах виконавчої влади. Якість внутрішньої обробки – це ідеально рівна поверхня стін, підлоги і стелі. Тому підготовча робота одна з найважчих. Оздоблювальні роботи, в залежності від ідеї дизайнера, можуть включати в себе монтаж багаторівневих стель, покриття стін, наприклад, шпалерами, підлога з паркету або іншого підлогового покриття. На сьогоднішній день багатий асортимент якісних будівельно-ремонтних матеріалів дозволяє задовольнити запити навіть самих витончених клієнтів. Можна зробити євроремонт, згідно з відповідними стандартами, де використовуються матеріали тільки європейських виробників. Але в цілях економії бюджету можна використовувати оздоблювальні матеріали українських виробників, ціна яких нижча (так як немає накрутки за перевезення), а якість теж дуже високе. Головне довірити роботи по всім видам обробки офісу виконувати кваліфікованим бригадам майстрів, які володіють досконало сучасними технологіями і обладнанням.

Це ж вимога стосується і до тих майстрів, які займаються обробкою фасаду офісу. Матеріал, який використовують для зовнішньої обробки офісу, повинен поєднувати в собі такі властивості: довгий термін експлуатаційної служби, швидкість монтажу і естетичність. Найбільшу популярність в оздобленні фасадів придбали – сайдинг – вініловий, металевий і цокольний. При обробці фасаду потрібно подумати над тим, як виділити ваш офіс з безлічі поруч розташованих будинків. Як надати йому той неповторний стиль, який ви вибрали для своєї компанії. При обробці фасаду потрібно подумати над тим, як виділити ваш офіс з безлічі поруч розташованих будинків. Як надати йому той неповторний стиль, який ви вибрали для своєї компанії.