Ремонт туалету слід починати з пошуку дизайнерських рішень і визначення оздоблювального матеріалу. Зараз існує велика різноманітність варіантів оздоблення приміщень з підвищеною вологістю, яким є туалет. Пластик вважається одним з найбільш зручних і економічних варіантів оздоблення туалетних і ванних кімнат.

Пластик – легкий вологостійкий матеріал, що не вимагає особливого догляду. Працювати з ним нескладно, якщо уважно слідувати інструкціям. Тому, ремонт туалету пластиковими панелями можна зробити власноруч. Важливо, що такий ремонт робиться дуже швидко і без особливих забруднень і фінансових витрат.

Починати ремонт необхідно з видалення старих покриттів і визначення точних розмірів приміщення. Виходячи з площі стелі і стін туалету, визначається необхідна кількість матеріалу, до якого потрібно додати приблизно 15-20% на випадок дрібних пошкоджень і неточностей.

Колір і малюнок пластикових панелей можна вибрати будь-який. Але товщина панелей повинна бути не менше 8 мм, т. К. Панелі товщиною 5 мм легко пошкодити при укладанні, і вони можуть дуже швидко зіпсуватися і прийти в непридатність через тріщини і інших пошкоджень. Ширина панелей вибирається залежно від розмірів поверхонь, щоб можна було обійтися без складного крою.

Крім панелей знадобиться ще стартова смуга, плінтуси, внутрішні і зовнішні кути, металеві профілі, пластини для їх кріплення, дюбель-цвяхи та інші елементи кріплення. Коли проведені всі виміри і заготівля матеріалу, ремонт туалету пластиковими панелями можна починати.

На стіну або стелю кріпиться обрешетка з металевих профілів або дерев’яних рейок, на яких фіксуються пластикові панелі. Деталі обрешітки кріпляться на відстані півметра. Ретельне вирівнювання поверхонь під обробку пластиком не потрібно. Великі нерівності ховаються під пластиком за допомогою різних накладок на обрешітці.

Спочатку встановлюється стартова смуга, в яку вставляється панель, далі вони з’єднуються замками. Починати обробку краще з самого помітного кута приміщення. Вертикальні кутові кріплення панелей маскуються куточками. По горизонталі стики закриваються стельовими або підлоговими плінтусами.