Завершальним штрихом в інтер’єрі будь-якого приміщення вважається освітлення. В останні роки актуальні вінтажні освітлювальні прилади і ретро стиль. Тепер лампа, що звисає зі стелі, більше не асоціюється з ремонтом, а вірна ознака стилю «лофт» і знання світових модних тенденцій.

Лампа Едісона – стиль і розкіш

Сучасні лампи Едісона вигідно відрізняються від перших винаходів ученого, вони дають яскравий, рівний світло, і служать значно довше, існують економні різновиди ламп. Незважаючи на явні удосконалення, вони зберегли найважливіше – це незвичайну, що залучає погляд форму, і декоративне сплетіння нитки розжарювання.

Лампи бувають великими і маленькими, ідеально круглими і приплющеними, витягнутої або циліндричної форми. Вони відмінно виглядають з оригінальними плетеними або кованими абажурами. Залишаються дивно привабливими і без додаткових прикрас. Цю особливість ламп Едісона активно використовують в інтер’єрі кафе, офісів, закритих терас і житлових приміщень: Гроно ламп Едісона на довгих шнурах, опущених гранично низько над робочою поверхнею столу в кафе, на кухні або в робочому кабінеті, виглядає надзвичайно ефектно. Але лампи з традиційною ниткою розжарювання дуже сильно нагріваються, тому варто бути обережним, щоб не обпектися, можна вибрати лампу зі світлодіодами або підібрати відкриті ковані абажури. Спеціальні люстри для ламп Едісона, вони можуть бути з прозорим скляним, ажурним кованим або зовсім без абажура. Оригінальні бра спеціально для ламп Едісона в морському або «кантрі» стилі.

Особливість ламп Едісона

Ретро лампи Едісона представлені в двох варіантах:

  • З ниткою розжарювання.
  • Світлодіодні, економічні лампи.

Кожен вид ламп має свої переваги, тому вибір роблять виходячи з особистих переваг. Ціна на подібні освітлювальні вироби може бути досить високою в залежності від розміру і потужності лампи. Можливість використовувати ретро лампи в якості самостійного освітлювального приладу, дозволяє заощадити на покупці абажурів.