Надійні столи мають міцну основу. Хорошим варіантом є застосування металу в якості каркаса для подібних меблів.

Виготовлення та переваги

Металеве подстолье найміцніше по співвідношенню власної ваги і можливості нести масу стільниці, і вантажу на ній. Завдяки пластичності матеріалу, різних способів обробки, подстолье можна надати будь-яку форму, пристосовуючи до стилю інтер’єру.

Основними матеріалами виготовлення є сталь, чавун, алюміній. Бувають екзотичні варіанти з міді та латуні. При виборі матеріалу і форми враховують призначення приміщення, застосування столів.

Металеве подстолье має більшу вагу, ніж дерев’яне і пластикове, тому постійне переміщення може пошкодити підлогове покриття. Варіанти з металу є єдиними, оптимально відповідними для розміщення на відкритому повітрі.

Види і регулювання

Виділяють такі типи металевих подстольем:

  • стаціонарні;
  • висувні;
  • розкладні (відкидні);
  • з регулюванням по висоті.

Найбільш поширені – стаціонарні. Мають чотири, рідше три опори, які міцно утримують меблі в рівноважному положенні. Чи не змінюють свого положення в кімнаті або по висоті, важкі, міцні.

У висувних столах передбачений механізм збільшення габаритів стола, має розсувні планки. Подстолье більш легке, ніж у стаціонарних варіантів, стіл можна переміщати в залежності від типу використання, висуваючи в максимальних габаритах на центр кімнати, прибираючи до стіни в складеному стані. Підходить для кафе, ресторанів, малогабаритних квартир.

Складні дозволяють прибирати ніжки, відкидати стільницю. Застосовуються в навчальних закладах, конференц-залах, туристичних поїздках. Випускаються журнальні столики складного типу.

Столи з регулюванням по висоті використовують варіанти, де змінюється висота ніжок, стільниці або обох елементів. Подібним способом можна нівелювати нерівності підлоги, встановивши стіл міцно, підігнати під зручну висоту індивідуально для кожного користувача. Підходять для використання в якості офісних, ділових, навчальних варіантів.

Як подстолья можна використовувати забарвлені і нефарбовані варіанти металу.