Трекові система є шиною спеціального, підібраного діаметра. Вона зустрічається як в короткому вигляді, так і у довгому варіанті. Все залежить від кімнати, простору в якому буде знаходитися дана система. Шину закріплюють до якоїсь площини, після чого приєднують світильники в необхідній кількості.

Дані типи світильників можна рухати, що є дуже важливим параметром, якщо збираєтеся робити їх установку на якійсь певній території, в якій потрібно тривалий час присутність хорошого світла. Точний пучок світла від даної системи може не тільки робити область світліше, але і вирішити завдання з оформлення певного об’єкта з точною спрямованістю світла.

Щоб повністю охопити місце, можна використовувати трекові освітлення для стель. Розташовані на площині стелі апарати освітлення і їх можливе пересування будуть хорошим рішенням проблеми світла для кімнат, як в будинку, так і об’єктах:

  • в торгів. точках;
  • музеях;
  • інших просторах.

Зовсім недавно застосовують трековую систему на більшості архітектурних об’єктів, хоча для цієї мети використовуються поліпшені світильники з відмінною опірністю до оточуючих факторів – це можуть бути маленькі діти з необережності вдаряють їх.

Типи трекового освітлення

Дані варіанти світла ділять на деякі групи за способами джерела освітлення. У даній системі використовуються:

1. Металлогаллонние лампи.
2. Галогенні. лампи.
3. Світлодіодні лампи.
4. Шинопроводи.

Зрозуміло, що це лише головні критерії за якими відбувається підбір елементів. Зі складним тех.аспектом з питань придбання даного обладнання може допомогти фахівець. Він допоможе з проблемою підбору необхідного типу трекової системи освітлення.