При виборі металевих вхідних дверей для заміського будинку необхідно орієнтуватися в першу чергу на такі критерії як: надійність захисту, теплоізоляційні характеристики і естетичні показники.

Вхідні двері для заміського будинку з усіма зазначеними вище параметрами пропонують не всі виробники, але при нинішньому широкому асортименті знайти їх не так вже проблематично.

Головне, необхідно знати, на які конкретно моменти звертати свою увагу під час покупки, щоб в подальшому не пошкодувати про свій вибір.

Надійність захисту

Надійна вхідні двері повинні мати раму складної конструкції з додатковими ребрами жорсткості.

Найчастіше ребра жорсткості мають у своєму розпорядженні по вертикалі, а в деяких моделях для посилення захисту вони поєднані з горизонтальними ребрами жорсткості. Порожнечі між ребрами жорсткості заповнюють ізоляційними матеріалами.

Каркас дверного полотна повинен бути облицьований одним або двома листами високоякісної сталі. Крім цього, якісні двері повинна мати посилені петлі – кулькові або сейфові.

Якщо говорити про замки, то їх надійність повинна бути 4 класу або вище. Такі замки надійні в експлуатації і мають підвищену взломостойкостью.

Теплоізоляційні характеристики

Найбільш оптимальним варіантом утеплення, на думку фахівців, вважається мінеральна вата, яка має підвищений індекс звукоізоляції. При цьому найкращий варіант – максимально можливе заповнення полотна утеплювачем.

Рівень теплоізоляції підвищується і за рахунок декоративних панелей, якими обробляється вхідні двері.
Для вуличних вхідних дверей рекомендована установка ущільнювачів по двом контурам – по полотну і по рамі.

Естетичні показники

Вхідні двері в приватний будинок є особою всього будинку, тому естетичність двері дуже важлива в даному випадку.

При виборі того чи іншого оздоблювального матеріалу для оформлення вуличної сторони в першу чергу необхідно враховувати його стійкість до атмосферного впливу.

Якщо вибір зупинений на металевій поверхні, то воно повинно мати порошкове покриття, дерев’яне оздоблення повинна мати атмосферостійке покриття, а шпоновані панелі – виготовлятися з вологостійкої фанери, пластик ж лоджії бути стійким до механічного впливу.

Вибір стильового рішення залежить від архітектури будинку і ваших особистих переваг.