Дуже часто, купуючи змішувач, люди оцінюють лише його зовнішні дані, а характеристики відходять вже на другий план.

Звичайно, естетична складова теж важлива, але функціональність в даному випадку повинна бути в пріоритеті.

Критерії вибору змішувача для кухні

В першу чергу необхідно звузити пошук і визначитися з типом змішувача. Це може бути двохвентильні, одноважільний і безконтактна модель.

1. Найбільшою популярністю зараз користуються змішувачі моделі, які відрізняються своєю зручністю, ергономікою і дозволяють економити воду.

2. Двухвентельний моделі втрачають свою актуальність в сучасному інтер’єрі і найчастіше знаходять своє застосування в приміщеннях, що мають ретро дизайн.

3. Безконтактні змішувачі найсучасніші, але при цьому і найдорожчі з представлених. Вони як не можна краще доповнять інтер’єр в стилі хай-тек.

Купуючи змішувач варто потурбуватися і його ергономічними характеристиками. Кращий варіант, це коли водяний струмінь із змішувача потрапляє безпосередньо в злив раковини, що запобіжить застою води.

Відповідно до глибиною раковини необхідно підбирати і висоту виливу. Так занадто низький виливши буде постійно заважати при користуванні раковиною, а надто високий буде розбризкувати воду за її межі.

Не залишайте в стороні і додаткові функції, які підвищують комфорт при експлуатації.

Дуже вдалими доповненнями можна назвати аератор, очищающий водяний фільтр, байонетное кріплення (актуально для змішувачів розташованих перед вікном), висувною виливши, перемикач для посудомийної і пральної машини.

Якісні змішувачі для кухні

Якщо ви хочете купити дійсно якісних змішувач, то вирушайте за ним в спеціалізований магазин, так у вас буде мінімум шансів придбати підробку.

Купивши повнофункціональний змішувач відомого бренду, ви можете бути впевнені, що він прослужить вам не одне десятиліття, і весь цей час буде функціонувати належним чином.

Якщо ж ви не готові віддавати значну суму за змішувач, то можете зупинити свій вибір на якісному, але бюджетному змішувачі перевіреного виробника. Так, функціональних можливостей у нього буде менше, але на якості це ніяк не відіб’ється.

Головна відмінність бюджетних моделей від більш дорогих побратимів – це мінімум (або відсутність) додаткових опцій, а так само не настільки шикарний дизайн.

Гідні компанії, що випускають змішувачі:

1. Німецькі: Grohe, Hansa, Blanco, Hansgrohe, Ideal Standart, Shruder, Franke.

2. Італійські: Emmevi, LaTorre, Art & Max.

3. Нідерландські: Sanitrend, Reginox.

4. Англійська: Marlin.

5. Датська: Damixa.

6. Турецька: NSK.

7. Чеська: Jica.

8. Фінська: Oras.

Кухонні змішувачі цих фірм відрізняються високою якістю, технологічністю і бездоганними експлуатаційними характеристиками.