Світлодіодна стрічка сьогодні – це невід’ємний вид освітлювальних пристроїв, який повсюдно використовують в освітленні в самих різних інтер’єрах. Ще зовсім недавно світлодіодне освітлення застосовувалося виключно, як головне джерело освітлення.

Сьогодні ж його з успіхом використовують архітектори та дизайнери для декорування інтер’єрів приміщень, створюючи за допомогою світлодіодів прекрасні можливості для незабутньої атмосфери і затишку. Архітектори та дизайнери в своїх проектах використовують поєднання різних видів джерел світла. Однак саме використання світлодіодних освітлювальних пристроїв уможливило створювати неповторні варіанти.

Світлодіодні стрічки застосовують і для підсвітки сходових маршів. Пристрій такого додаткового освітлення не тільки стає прикрасою даної конструкції, але і є зручним способом безпечного переміщення по сходах. Зручне використання світлодіодної стрічки дозволяє кріпити її, як і знизу ступенів сходів, так і з боків. Дане освітлення на сходах нерідко поєднують з іншими пристроями – датчиком руху, що дозволяє не тільки прикрасити сходи, але і значно економити кошти.

Широко використовують світлодіодні стрічки при підсвічуванні стін в приміщенні. Даний архітектурно-дизайнерський прийом може візуально змінювати обсяги приміщення. Стрічки зі світлодіодами використовують для підсвітки картин і фотографій висять на стінах. Існують навіть світлодіодні шпалери.

До нового використання світлодіодів можна віднести і декорування штор. Це є новим кроком в дизайнерському мистецтві. Популярність подсветок штор неухильно зростає. Світлодіодним освітленням підсвічують і меблі в інтер’єрах.

Світлодіодне освітлення вважається універсальним. Застосовувати його можна в абсолютно різних приміщеннях: у вітальні, спальні, кухні і санвузлі. Яскравість світлодіодів можна регулювати за допомогою підсвічування. Дуже ефективно використовувати світлодіодне освітлення під натяжною стелею.