Популярність LED світильників останнім часом зросла в багато разів. Це пов’язано з їх унікальністю, функціональними і технічними можливостями. Таким чином правильно підібрати якісний світильник можна тільки знаючи про всі його особливості.

Сучасні стельові led світильники володіють великою кількістю переваг. Сучасна промисловість, на відміну від дефіцитної радянської пори, радує покупців великим асортиментом світлотехнічної продукції для домашнього використання. Новинками в цій галузі цікавляться і економні домогосподарки, і досвідчені покупці преміум-сегмента.

Все різноманіття світлотехнічної продукції для будинку підрозділяється на: електрообладнання для забезпечення освітлення, прилади освітлення, лампи і комплектуючі. Різноманітність моделей і їх особливості:

  • Світильники можуть проводитися з лампами розжарювання, високого тиску, з галогенними, люмінесцентними, газорозрядними, світлодіодними лампами (так звані led-лампи) різної конструкції.
  • Вони можуть бути призначені для зовнішнього та внутрішнього використання, окремо для кухонь, дитячих, спалень, віталень, для декоративного підсвічування, для теплиць і рослин, адаптовані для низької і високої температури, для вологих приміщень, пилозахисні, вібростійкі.
  • Крім безпосередньої функції освітлення оснащуються електронними пристроями, в тому числі датчиками руху, так звані системи «розумного» світла, акумуляторами.
  • Окремо відзначимо світильники, розроблені спеціально для безпечного використання дітьми.
  • По конструкції світильники виробляються підвісні, стельові, настінні, стельові настінні, настільні, підлогові стаціонарні і переносні, точкові, вбудовані, спеціальні трекові і спот-системи, виготовляються з різного матеріалу і виробляють розсіяний або спрямований світло.

Прожектори та растрові світильники і лампи в побуті використовують все рідше. Лампи – джерело світла для світильників – випускаються різної потужності, з протекцією/ посиленням променів певного спектру, різного відтінку світла, а також в енергозберігаючому варіанті. Якщо щось з перерахованого вище наводить на думку подивитися уважніше, чи немає чогось нового, потрібного і зручного в якийсь лінійці – значить, у Вашому домі скоро може виявитися корисна і приємна новинка.