Двері із пластику набули широкого поширення в сучасних умовах. Їх ставлять як вхідні, балконні та міжкімнатні варіанти.

Особливу популярність такі конструкції набули в офісах, різних установах, де проходить велика кількість людей. Можна придбати пластикові двері для встановлення в квартирах та інших приміщеннях, вибравши конкретний варіант із широкого асортименту виробів.

Встановлення

Монтаж пластикових дверей не становить труднощів. Головне правильно вибрати спосіб кріплення, який багато в чому залежить від місця, куди вбудовується конструкція. Якщо це отвір у стіні, то кріплення може вестись через торці короба, або заставні, прикріплені до боків каркаса. Для перегородок з листів ГКЛ, або створених з алюмінієвого профілю, застосовується тільки з’єднання через торці, при цьому бічні і верхню балку каркаса, що самого утримує, підсилюють дерев’яним брусом.

Для з’єднання можуть використовуватися дюбелі, анкери, або об’ємне кріплення, якщо установка ведеться в газобетонні та подібні типи блоків.

Процес складається з наступних етапів:

  1. Визначається тип несучої конструкції, до якої кріпляться двері. Поверхня полотна вирівнюється із зовнішньої чи внутрішньої частини. Якщо перегородка тонша за дверний короб, то її нарощують, встановлюючи додаткові листи чорнової обробки.
  2. Вибирається варіант кріплення та типи металовиробів для з’єднання короба та основи.
  3. Стулки знімаються, короб виставляється на пластикові або дерев’яні клини, вирівнюється по вертикалі та горизонталі.
  4. Потім короб щільно затискається в отворі, свердляться отвори в торці або закладних, і туди вводяться металовироби кріплення.
  5. Шви між стіною (перегородкою) та дверима запінюються, закриваються декоративними накладками.
  6. Навішується стулка та перевіряється її входження в короб, рівномірність руху при відкритті та закритті.

Поради

Головне при монтажі дверей із пластику – зробити точні виміри габаритів та форми отвору. Сама конструкція має бути меншою на 2-3 см, в деяких випадках, залежно від особливостей отвору, до 5 см. Це пов’язано з полегшенням виставлення та вирівнювання конструкції в отворі. Допуски є обов’язковими.

Важливо правильно підібрати тип конструкції за способом відкриття: розстібним, розсувним, маятниковим, карусельним та іншим, щоб забезпечити безперешкодний і безпечний прохід людей залежно від величини потоку. Також цей параметр визначить оптимальне використання простору.