Сьогодні практично не виникає проблем з вибором меблів в будь-яку кімнату. Чому практично, тому що, незважаючи на достаток пропозицій, представлених на ринку, споживач пред’являє високі вимоги, тому як має можливість собі це дозволити.

Сьогодні мало сучасній людині купить шафа, виключно для наповнення його речами. Меблі є зараз одночасно і декоративним елементом інтер’єру, тому вона повинна бути не тільки функціональною, але і стильною.

Серед готових комплектів знайти ліжко або кухонний гарнітур своєї мрії дуже непросто. Виробники пропонують стандартні, хоча і красиві вироби. Але маючи можливість і бажання замовити індивідуальне виготовлення, від такої послуги ніхто не відмовляється. Адже це масам переваг:

  • ідеальний збіг з розмірами приміщення;
  • ексклюзивний дизайн;
  • можливість заощадити;
  • висока якість збірки;
  • багатофункціональність.

Єдиним недоліком можна порахувати терміни виконання замовлення. Як правило, це від кількох днів до кількох тижнів, можливо навіть місяців, дивлячись якої міри складності конструкція. Однак комплект, виготовлений на замовлення, відповідає всім правилам експлуатації і ідеально впишеться в простір.

Ще на стадії планування проекту замовник вибирає матеріал, внутрішньо наповнення, фурнітуру, визначає, яким буде зовнішній вигляд виробу і його габарити. Відповідно до цих вимог і бюджетом, пропонуються різні варіанти, максимально підходять під запит клієнта. У вартість вже включені послуги заміру приміщення і доставці готового продукту, тому за фактом всі ці процедури проводяться безкоштовно.

Ціна замовлення може бути вище, ніж вартість готового комплекту, але вона не стане несподіванкою і її можна на стадії створення проекту регулювати. У будь-якому випадку такі меблі зробить інтер’єр індивідуальним, затишним, наповнений доброзичливою атмосферою.