Сучасні керівники надають великого значення іміджу й корпоративній культурі підприємства, де робочий одяг посідає особливе місце.

Костюм працівника повинен бути хорошої якості, відповідати вимогам техніки безпеки, мати презентабельний зовнішній вигляд, адже робочі спеціальності — лице компанії.

Виробник «Сван» пропонує свої послуги, якими користуються провідні підприємства України та інших країн, а також приватні підприємці та керівники невеликих фірм. Компанія з багаторічним досвідом є офіційним представником відомих світових брендів із виробництва спецодягу.

Робочі костюми

Досвід роботи, новітнє обладнання та команда фахівців високої кваліфікації дозволили підприємству вийти на новий рівень розвитку. Ми приймаємо індивідуальні замовлення на пошиття робочих костюмів та інших видів спецодягу, враховуючи кліматичні умови регіонів і базові стандарти безпеки праці.

Замовити костюм працівника за індивідуально розробленими ескізами можна на нашому сайті. Конструкція костюма буде продумана до дрібниць, дизайнери одягу врахують усі прохання й побажання замовника, зваживши на корпоративний колір підприємства та нанесення логотипу.

Особливості робочого костюма

Враховуючи специфіку конкретного виробництва, робочі костюми виготовляються з натуральних і змішаних тканин нового покоління, що мають спеціальне вологостійке або вогнезахисне просочення.

Особливості робочих костюмів

Найчастіше для пошиття робочих костюмів використовують бязь, саржу, сукно, брезент, а також сучасні тканини складного переплетення, які завдяки своїй щільності не пропускають дрібні частки пилу й захищають людину від потрапляння радіаційних і біологічно активних речовин. До них належать Молескін, Горизонт, Оксфорд, Альбва та інші.

Робочі костюми від компанії Сван мають такі переваги:

• безпека, комфорт і багатофункціональність;

• висока якість, зносостійкість, міцність і довговічність;

• витримують багаторазове прання, зберігаючи свої первинні властивості;

• мають якісний крій, презентабельний вигляд, підкреслюють імідж підприємства.

Зручність і практичність сучасного робочого костюма забезпечують незначні, на перший погляд, деталі, такі, як якісна строчка, наявність додаткових застібок, блискавок, кишень і лацканів.

Дизайнери одягу компанії Сван створюють унікальні робочі костюми, які відзначаються не тільки якісними тканинами і професійним пошиттям, а й вирізняються конкретними зручними деталями. Ознайомитися з асортиментом продукції компанії детальніше можна на сторінці нашого сайту.