Для кожного типу будинку слід грамотно вибирати свій варіант вікон ПВХ. Як показує практика, в надії повністю вирішити проблеми утеплення свого житла, багато хто вважає, що досить підібрати найтепліші склопакети.

Але цього явно недостатньо, через що потім в мережі циркулюють відгуки про «неякісність» вікон ПВХ.

Насправді ж спочатку допущена груба помилка підбору оптимальних параметрів віконних конструкцій. Розглянемо на прикладі цегляного будинку.

Такі будови вважаються найбільш теплими, більш зручний і монтаж пластикових вікон для них: віконні прорізи мають якісним заглибленням, завдяки чому створюється надійний шов з якісним захистом від зовнішніх негативних факторів.

Однак це характерно для нових будівель, у старих з’являються додаткові недоліки. Зокрема, з часом шви розчинів піддаються руйнуванню, з’являються порожнини і навіть наскрізні щілини.

В процесі установки вікна слід уважно вивчити віконний проріз і усунути можливі недоліки в кладці.

Вибір профілю

Як уже зазначалося, у володаря нерухомості в цегляному будинку більше переваг, тому Можна заощадити чимало коштів і вибрати недорогий профіль – до чотирьох камер і 60-міліметрів товщини.

Вибір склопакета

Очевидно, що для стандартного профільного рішення слід підбирати і відповідне виконання склопакета.

Наприклад, можна зупинитися на двокамерному модулі з трьох стекол, але тільки в тому випадку, якщо вікна будинку виходять в тихий двір і поблизу немає насиченою автомобільної магістралі.

У зворотному випадку треба порадитися з фахівцями, як краще звукоизолировать всю віконну конструкцію.

Важливо звернути увагу на інсоляцію (кількість сонячного світла): при високих показниках підбираються скла зі здатністю фільтрувати ультрафіолет, при малих – з підвищеним светопропусканием.

Тому для отримання більш кваліфікованої технічної консультації обов’язково при замовленні вікна повідомляйте всі можливі параметри вашого будинку, починаючи від поверховості і закінчуючи іншими індивідуальними характеристиками.