Вже давно віконні конструкції ПВХ стали одними з найбільш затребуваних вікон. Такі конструкції характеризуються багатофункціональністю, тривалими експлуатаційними термінами і надійністю.

Проте, такі показники досягаються тільки в результаті якісних монтажних робіт. Так, необхідно придбати вікна і встановити їх за допомогою анкера.

Правила

Приступаючи до установки пластикових вікон, необхідно розуміти правила їх монтажу. Так, на класичну віконну конструкцію необхідно встановлювати не менше п’яти анкерів. Як правило, один анкер фіксується в центрі рами і по дві з кожного боку – зверху і знизу. При цьому, слід відступати від кордону конструкції 20 см.

Якщо ж монтаж здійснюється без распакечіванія, необхідно фіксувати анкери з зовнішньої частини отвору. При цьому, не потрібно усувати штапики і склопакети конструкції. Такий спосіб дозволяє фіксувати раму, з огляду на попередній розбір конструкції на кілька компонентів – стулки і склопакет.

Як правило, такий спосіб фіксації особливо необхідний для віконних прорізів в житлових спорудах. Так, якщо віконна конструкція перевищує 4 м2, її необхідно фіксувати на анкерний дюбель через раму, оскільки така рама характеризується значною масою і пластини можуть не витримати її. Такий монтажний процес використовується і для фіксації дверних коробок і вважається трудомістким, оскільки потребує особливих навичок і умінь.

Етапи

Спочатку слід виконати фіксацію анкера, дотримуючись відстані близько 1 метра. Так рама знайде більш стійке положення. Також важливо враховувати, щоб компоненти фіксації розташовувалися, дотримуючись відстані 25 см один від одного. Між кордоном і прорізом має бути відстань від 2 см. Якщо ж такі показники не дотримуватися, необхідно виконати поглиблення в поверхні отвору, яке дозволить розмістити кріпильні компоненти.

Далі слід нанести розмітку і зробити поглиблення, за допомогою якого буде фіксуватися анкер. Такий процес забезпечить ефективне маскування пластин в результаті чистової обробки укосу.

Далі в отворі слід розмістити раму і вирівняти її, використовуючи дерев’яні брусочки, товщина яких повинна прирівнюватися 3 см. Після вирівнювання можна фіксувати пластини, використовуючи дюбелі 6х40.

Щоб рама була перекошеною, анкери слід фіксувати поступово. Спочатку слід зафіксувати компоненти в лівому нижньому кутку, а після – в правом. Верхні анкери повинні фіксуватися останніми.