Бувають ситуації, коли при установці пластикового вікна з’являється невелика тріщина.

Також такі моменти можуть бути при незначному пошкодженні скла в процесі експлуатації. Якщо скло розбите – його потрібно замінити. Не варто самостійно експериментувати в цьому плані. Бажано для такої роботи запросити майстра, який неодноразово робив таку роботу.

У наш час заміна скла трудомісткий процес, оскільки тут потрібні не тільки знання, а й певні вміння. Важливо розуміти, що розбите або пошкоджене скло потрібно не тільки замінити, але і відрегулювати. Виконати такі роботи потрібно правильно, оскільки в іншому випадку порушиться цілісність всього вікна. Якщо потрібно здійснити заміну скла, то раму знімати зовсім не обов’язково. Заміна скла проводиться абсолютно без сміття за короткий період часу.

У наш час можна викликати майстра для проведення замірів за допомогою Інтернету. На офіційних сайтах віконних компаній представлені різноманітні послуги професійних майстрів, в тому числі фахівців, які швидко можуть міняти скла в пластикових вікнах. Для виклику майстра за допомогою Інтернету потрібно заповнити заявку, в якій важливо правильно вказати адресу, де потрібно міняти скло.

Особливості заміни склопакета в пластиковому вікні

Щоб виконати заміну скла в пластиковому вікні, необхідно викликати замірника, який зробить точні виміри вікна. Це необхідно для того, щоб правильно вирізати склопакет і без складнощів встановити його на місце пошкодженого скла. За невеликий відрізок часу майстер, використовуючи точні виміри може підготувати скло. Однак, потрібно розуміти, що перш ніж встановити нове скло, потрібно акуратно демонтувати старий склопакет.

Робити таку роботу потрібно дуже акуратно, оскільки треба дотримуватися всіх заходів безпеки. Особливо це стосується тих випадку, якщо заміна склопакета здійснюється в багатоповерховому будинку на великій висоті.

Нове скло в віконну пластикову раму може бути встановлено лише за 20 хвилин. За бажанням замовника в разі заміни скла можна піти по шляху енергозберігаючого скла або ж вибрати замість однієї камери двокамерні скла, що дозволить істотно зберегти тепло в приміщенні.

Якщо акуратно використовувати вікно, то воно ніколи не зламається. Дбайливе ставлення до скла дозволить зберегти його первісний вигляд і використовувати досить довго.