Кожен з нас, перед тим як вийти з дому обов’язково дивиться в дзеркало. Навіть якщо людина йде на прогулянку з собакою або за хлібом вона все одно подивиться в дзеркало.

А так як останній кімнатою на виході з квартири є передпокій, то само собою в її інтер’єрі обов’язково має бути присутнім дзеркало. З урахуванням того що цей предмет є в кожній квартирі дизайнери постійно вдосконалюють його зовнішній вигляд. Різноманітність форм, кольору і дизайн, в загальному, створюють величезний асортимент дзеркал в магазинах. Завдяки цьому вибрати дзеркало в передпокій для будь-якого інтер’єру не складе для покупців ніяких труднощів.

Категорії для класифікації

Більшість меблів в першу чергу класифікують за її розмірами. Кожна людина вибирає розмір дзеркала, орієнтуючись на власні потреби. Для кого достатньо буде і невеликої моделі, в якій людина буде відображатися по пояс, а хтось хоче, щоб в передпокої висіло велике дзеркало на повний зріст. Насправді зовсім не обов’язково купувати велике дзеркало в передпокій, якщо сама кімната досить простора. Оптимальним варіантом вважається модель трохи більше середнього розміру. Якщо відійти подалі, людина цілком здатна побачити в ній себе повністю.

Наступний параметр, за яким можна класифікувати дзеркала – це місце їх розміщення. У передпокої прийнято вішати їх на стіну. Таким чином, дзеркало ставати повністю самостійною одиницею інтер’єру. Але також зустрічаються варіанти, коли відбиває поверхня прикріплена до фасаду меблів.

Також можна розділити вироби, відштовхуючись від їх форми. Сучасні моделі здатні вразити уяву покупця. В асортименті ви знайдете моделі будь-якої форми, починаючи з традиційної овальної і закінчуючи кількома асиметричними виробами які є складовими однієї композиції. Форма дзеркала в передпокій залежить від обраного стилю інтер’єру кімнати.

Останній критерій для класифікації товару – це складність його конструкції. Крім дзеркальної поверхні в конструкції можуть бути присутніми і додаткові аксесуари, такі як підсвічування, полки або висувні ящики. При цьому не завжди поверхні для зберігання знаходяться під дзеркалом, також зустрічаються і моделі, в яких полки для головних уборів прикріплені зверху.

Як правильно вибрати дзеркало?

Найвагоміший аргумент в процесі вибору – це якість амальгами. Йдеться про відбиває, який покривається дзеркало:

  • Найпопулярніша срібна амальгама. Їй властиві довговічність і хороші відбивні показники. Єдиним недоліком такого виробу буде його ціна.
  • Бюджетний варіант – це алюмінієва амальгама. Але оскільки ціна на такий товар буде нижче, відповідно і рівень відбивних якостей опустяться.

У складі вироби, ні в якому разі не повинно бути присутнім шкідливих металів. Про це можна дізнатися з сертифікату якості, який повинен бути у продавця.

Якщо в кімнаті підвищений рівень вологості, то дзеркало повинно бути вологостійким. Дізнатися про те, пристосоване чи ваше дзеркало для таких умов можна за кольором його задньої стінки. Тильна сторона обов’язково повинна бути з домішкою чорного і зеленого кольору. Якщо відтінок фіолетовий, це говорить тільки про низьку якість товару.

Крім амальгами увагу потрібно звертати ще й на безліч дрібних нюансів.

В першу чергу увагу потрібно приділити якості відображення. Для цього піднесіть до дзеркала руку з олівцем. Важливо щоб картинка не рябіла, а відображення не викривлялося.

Також не кожному відомо, що у скла є свої класи. Якщо мова йде про вибір дзеркала, то тут перевагу краще віддати М1 або М4.

Уважно огляньте кромку дзеркала, вона повинна бути добре відполірованою. У неякісних моделях краю просто зрізають, а значить вони залишаються гострими і на них можуть бути присутніми тріщини.

Перед тим як купити дзеркало в передпокій добре огляньте товар при денному світлі з обох сторін. І лицьова і тильна сторона повинні бути гладкими, без відколів та інших дефектів. Відбиває поверхня повинна бути ідеально рівною як водна гладь.

Розмір дзеркала і його товщина повинні бути гармонійно підібрані. Якщо ви купите тонке і при цьому габаритне дзеркало, то через час поверхня може просісти і картинка почне спотворюватися.

Дзеркало в передпокій настінне має бути надійно прикріплений, тому дрібні елементи, фурнітура та кріплення повинні бути міцними і надійними, а значить якісними і дорогими.

Дизайн дзеркала

Рама це спосіб персоналізувати інтер’єр. Саме ця частина буде виконувати декоративну функцію, тому до її вибору треба підходити серйозно. Гармонія з інтер’єром єдино умови для вибору рами. Якщо в інтер’єрі присутня велика кількість металу, то рама повинна бути відповідною, те ж саме стосується пластика, дерева та інших матеріалів. Тому щоб вибрати дзеркало в передпокій попередньо добре огляньте саму кімнату. Наприклад, в арт-деко, дзеркало з великою позолоченою рамою грає, мало не одну з найважливіших ролей, а ось в мінімалізмі від такої помпезності краще відмовитися зовсім.

Красиві дзеркала в передпокій знайти не складно, а ось підібрати якісні вироби, які прослужать вам довгий час не просто. Тому в процесі вибору слід користуватися вищезазначеними рекомендаціями і тоді, куплений вами товар прослужить вам довгі роки, і кожен день буде радувати око.