На даний момент, всюди вікна пластикові. Вони активно почали входити в ужиток після розвалу Радянського Союзу.

Забавний той факт, що даний вид вікон був придуманий ще в минулому столітті. Тоді він почав активно поширюватися в Сполучених Штатах Америки і більшості Європейський Країн. А в Радянському Союзі про нього практично нічого не чули. З цієї ж причини, коли вони з’явилися в країнах Співдружності Незалежних Держав, вартість на них становила просто неймовірна кількість грошей. Грошей же у багатьох тоді не вистачало і поширення вони не отримали. Що найдивніше, багато прекрасно знали про їх переваги, але купувати не поспішали, знову ж через вартість. І що ж ми маємо в підсумку? Дерев’яні вікна відійшли в минуле. Багато хто навіть не знають, що їх досі виробляють і при цьому досить активно. Велика кількість виробників займаються розробкою і виготовленням нових моделей і модернізацією старих. І це, насправді, дивно. Технології, які вважалися застарілими, до цих пір працюють і при цьому досить активно. Але що ж робити в тому випадку, якщо ви хочете поміняти вікна і не знаєте, ставити дерев’яні або ж пластикові? Питання, насправді, досить складний.

Але в першу чергу варто відзначити той факт, що для початку вам буде потрібно знайти місце, де можна буде придбати дерев’яні вікна. Їх знайти досить складно і тому варто знати місця. Так чи актуальні вони на даний момент?

Довговічність

Раніше був досить цікавих похід до дерев’яних вікон. Їх виробляли з незрозумілого дерева, незрозуміло як і просто покривалися шаром фарби. Ясна річ, що тривалий час вони просто не могли простояти. І, що найцікавіше, так це велика кількість різних проблем з ними. Фарба облуплюється і вікна починали сиріти та псуватися. А ось дерев’яні вікна сучасного типу набагато якісніші і довговічніші. Їх покривають спеціальним складом, який не дає волозі проникати всередину.

Зовнішній вигляд

Дерев’яні вікна набагато красивіші, в порівнянні з будь-якими іншими. Вони відрізняються досить цікавим зовнішнім виглядом. Натуральне дерево, будь то сосна або ж дуб, відмінно виглядає в приміщенні з будь-яким дизайном інтер’єру. Прекрасний колір і текстура, дозволяє вам наповнити будинок теплотою.