Кожна людина хоче хороший і якісний ремонт у себе вдома. У всьому цьому розмаїтті складно зупинити свій вибір на одному матеріалі. Давайте розберемо один з варіантів – плитка з керамограніта.

Які ж переваги є у керамограніта?

– Доглядати за керамогранітом дуже просто, не потрібно впроваджувати сюди хімічні розчини та інші грубі речовини. Можна просто пройтися вологою ганчіркою і у вас в арсеналі чиста плитка.

– Якщо ви придбаєте керамограніт, то замінювати його можна наступні кілька років, тому що він досить довго зберігає свій первозданний вигляд і не сприйнятливий до механічних пошкоджень.

– Відколи на вашій плитці навряд чи з’являться, адже матеріал досить сильний і не дозволить керамограниту просто так розколотися.

– Якщо ви все таки будете застосовувати грубі, хімічні речовини з керамогранітом, то за пігментацію можете не хвилюватися. Такому матеріалу нічого не страшно, ніякі грубі речовини.

– Такий вид плитки надзвичайно зручний у використанні, і робочим буде досить просто в короткі терміни укласти плитку.

– Якщо робочі кваліфіковані і правильно встановлять плитку, то за міцність і надійність ви можете напевно бути спокійні. Керамограніт дуже міцний і здатний витримувати вагу до багатьох кілограмів.

Між іншим, у наших партнеров ви можете замовити хороші меблі для вітальні просто зараз.

На жаль, нічого в нашому житті не ідеально і у керамограніта є мінуси, хоча їх набагато менше, ніж плюсів.

До мінусів відносяться:

– Висока вартість. Хоч вона і висока, але вона повністю відповідає якості.

– Труднощі в підготовці. Щоб підготувати підставу потрібно ідеально гладкий тон, який вдається домогтися тільки професіоналам.

– Властивість плитки це холод. Так, на жаль, плитка на дотик завжди буде здаватися холодної, з-з низькою теплопровідності. Так що, якщо ви надумаєте купувати плитку з керамогранита, запасіться теплими шкарпетками або килимами.

Навіть якщо є мінуси, це не привід відмовлятися від цього варіанту, адже у всього є мінуси. Тому придивіться і до цього варіанту.