Автоматичні м’які вікна, це високоякісне полотно, виготовлене з полівінілхлориду, яке скручується в рулон завдяки електроприводу.

Для того щоб була можливість опустити або підняти штори на автоматиці, достатньо натиснути на кнопку, яка закріплена на стіні. Якщо в одному приміщенні передбачається наявність великої кількості штор, можна керувати ними завдяки пульту дистанційного керування. Подібні рулонні штори є максимально зручними, візуальний контакт при цьому з навколишнім середовищем не порушується і гарний вигляд завжди доступний для огляду з вікна. Сам виріб міцно фіксується по бокових напрямних, при цьому не стукає по склу і не розривається, А крім того, є стійким вітру.

Відмінною особливістю є повністю утеплене покриття:

  • Тент виріб щільно фіксується на напрямних що у свою чергу виключає зазори і не дає проходження холодного повітря;
  • Короб виріб комплектується ущільнювачем забезпечує максимально щільне примикання до матеріалу;
  • Нижній профіль виробів має ущільнювач, що забезпечує щільне примикання до підлоги.

Фахівці рекомендують для великих відкритих отворів використовувати якраз м’які автоматичні вікна, оскільки вироби спроектовані для гармонійного вбудовування в отвори та їх фіксації.

Виготовляються м’які вікна зі спеціалізованої тканини або поліуретану за рахунок чого, даний вид скління обходиться набагато дешевше і також зовсім не займає місця у відкритому стані. Товщина полотен може використовуватися абсолютно різна чим щільніше, тим міцніше цей факт впливає і на морозостійкість виробу. Як правило, подібні вікна активно використовуються для установок у альтанці тераси або веранди. До переваг характеристик такого виду виробу, варто віднести, той факт, що установка може здійснюватися в будь-який отвір. Термін експлуатації при правильному догляді може становити більше 10 років, абсолютно зрозуміло, що це незрівнянно з пластиковими вікнами, але і подібне скління коштує набагато дешевше.